BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

Haber

Bu dergi sadece iPad’de: Amarcord

İnternet çağına gireli beri sinema bloglarına, sitelerine, online dergilere alıştık artık. Çok uzak olmayan bir gelecekte matbu yayınların tamamen ortadan kalkacağını konuşuyoruz bugünlerde. Hatta bu konuya çoktan nokta koyup hangi araçların öne çıkacağını tartışmaya başladık bile. Medya devi Rupert Murdoch’un sadece iPad’den hizmet veren The Daily gazetesini yayına sokması, sonuçları ve etkileri merakla takip edilen bir hadise. Bunun ilk örneklerinden biri ülkemizde, sinema dergiciliği alanında görülüyor. Türkiye’nin iPad üzerinden yayınlanan ilk sinema dergisi Amarcord okuyucusunu bekliyor.

Vizyon filmleri, sinema klasikleri, kitaplar ve DVD’ler ile bilindik içeriğin tümüne sahip olan Amarcord‘un asıl farklılığı iPad’in bütün olanaklarından faydalanan dinamik tasarımı ve zengin işlevselliği. Videolar, interaktif görseller ve iPad’e has uygulamalar ile okuma deneyimini olabildiğince zengin hale getirmeye çalışıyor.

Tanışma sayısıyla ve ücretsiz olarak App Store’dan indirilebilen dergi, yeni sayısında sadece iPad üzerinden değil, diğer tabletler üzerinden de okunabilecek. Ters Ninja olarak kendilerine başarılar diliyoruz.

Amarcord’dan haberdar olmak için:
amarcord-dergi.com
twitter.com/amarcorddergi
vimeo.com/amarcorddergi

Amarcord’u indirmek için:
http://itunes.apple.com/us/app/amarcord-magazine/id422007552?mt=8&ls=1

 

 

 

Amarcord Dergi from Amarcord Dergi on Vimeo.

İlginizi çekebilir...

Bu Hafta Ne İzlesem?

🎥 Vikings: Valhalla, Zeytin Ağacı, Kaçık Astronot, Beni Ay’a Uçur ve niceleri... İşte haftanın izleme önerileri!

Bu Hafta Ne İzlesem?

Merhaba, Sinema ve TV dünyasında (ki artık ikisi birbirine karıştı) bol gelişmeli bir hafta yaşandı. Kevin Costner’ın yazıp yönetip başrole kurulduğu 3 saatlik Amerikan...

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et