BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

Toplamda 10000 TL para ödülü dağıtılacak yarışmada, En İyi Film’in yönetmeni, Altın Terazi Ödülü ve 7500 TL’lik bir para ödülünün sahibi olacaktır.

Haber

Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali’nden kısa filmcilere duyuru

Toplamda 10000 TL para ödülü dağıtılacak yarışmada, En İyi Film’in yönetmeni, Altın Terazi Ödülü ve 7500 TL’lik bir para ödülünün sahibi olacaktır.

İlki 23 – 30 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali kapsamında “Adalet Terazisi Gençlerin Elinde” başlığıyla düzenlenen kısa film yarışmasına katılım tarihi 22 Temmuz’dan 30 Temmuz’a kadar uzatıldı. Yarışma Türkiye’deki üniversitelerde öğrenim görmekte olan tüm öğrencilere ve ayrıca yabancı ve değişim öğrencilerine de açık.

Gençlerin suç, ceza ve adalet sistemlerine bakışını anlatan kurmaca kısa filmlerin katılabileceği yarışmaya 23 Eylül 2010 tarihinden sonra çekilmiş filmler katılabilir. Yarışmaya katılacak filmler 30 Temmuz 2011 Cuma günü saat 17:00’ye kadar festival merkezine ulaştırılmalıdır.

Üç kişiden oluşacak bir Ön Jüri, yarışma formatına uygun filmleri izleyip, festival sırasında yarışmak üzere en az 10 en fazla 15 film belirleyecek. Ön değerlendirme sonuçları festivalin web sayfasında duyurulacak. Festival sırasında üç kişiden oluşan bir Ana Jüri de seçilen filmleri izleyip, en iyi filmi belirleyecek. Toplamda 10000 TL para ödülü dağıtılacak yarışmada, En İyi Film’in yönetmeni, Altın Terazi Ödülü ve 7500 TL’lik bir para ödülünün sahibi olacaktır.

Her Türlü Gönderiniz İçin:

Festival Merkezi

Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali
Ömer Avni Mah. Prof. Tarık Zafer Tunaya Cad.
Bağodaları Apt. No: 3/6
Beyoğlu / İstanbul

www.icapff.com
[email protected]

İlginizi çekebilir...

Basın Bülteni

"Gülümse" filminin ilk fragmanı burada.

Basın Bülteni

Pera Film, Onur Haftası’nı bu yıl “Bir Direniş Alanı Olarak Yoldaşlık” başlıklı programla kutluyor. Farklı coğrafyalardan dört filmi bir araya getiren programda, bir aradalıkla...

Murat Orçan

Oyuncuların özverili performansları ve aşina yüzleri olmasaydı belki de seyirci tarafından pek tercih edilmeyecek olan yapım, şu sıralar hak ettiğinden fazla ilgiye mazhar olarak...

Deneme

Cüneyt Arkın'ı kaybettik. Ege Görgün, sinema yıldızının ardından bir yazı kaleme aldı.

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et