BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

Coşkun Göğen, nam-ı diğer Tecavüzcü Coşkun... Eniştesinin Beyoğlu'nda, Yeşilçam artistlerinin sıkça geçtiği bir sokakta bulunan berber dükkanında çıraklık yaparken hasbelkader figüranlık yapmaya başladı. Sonra Yeşilçam'ın ikon yüzlerinden biri haline geldi.

VHS

48. Altın Portakal Hatırası 3: Tecavüzcü Coşkun, Müjde Ar’la yaşadığı “iş” kazasını anlatıyor.

Coşkun Göğen, nam-ı diğer Tecavüzcü Coşkun… Eniştesinin Beyoğlu’nda, Yeşilçam artistlerinin sıkça geçtiği bir sokakta bulunan berber dükkanında çıraklık yaparken hasbelkader figüranlık yapmaya başladı. Sonra Yeşilçam’ın ikon yüzlerinden biri haline geldi.

Coşkun Göğen, nam-ı diğer Tecavüzcü Coşkun… Eniştesinin Beyoğlu’nda, Yeşilçam artistlerinin sıkça geçtiği bir sokakta bulunan berber dükkanında çıraklık yaparken hasbelkader figüranlık yapmaya başladı. Sonra Yeşilçam’ın ikon yüzlerinden biri haline geldi. Tek bir başrol bile oynamadan.  Canlandırdığı tiplemenin tam zıttı bir karaktere sahip. Naif, duygusal, iyi kalpli. (Müjde Ar‘la ilgili anlattığı anı da buna kanıt teşkil ediyor zaten) İşine hep büyük saygısı ve sevgisi olmuş, temiz bir Anadolu çocuğu özünde. “Çocuk” lafın gelişi tabi. Hiç göstermese de, yarı yaşındakilerden fit görünse de  65 yaşında Göğen.  Kızlarının babası, bizlerin Coşkun Ağabey’i o. Buyrun, gerisini kendi ağzından dinleyin.

[flashvideo file=wp-content/uploads/2011/10/terscoskun_01.flv /]

İlginizi çekebilir...

Bir Film Hakkında

Alper Tolga Akkuş, aynı zamanda parçası da olduğu "Kekre" adlı belgeselin yapım sürecini anlattı. Yasaklanan Mersin Onur Haftası sırasında iki özel gösterimle izleyiciyle buluşan...

Basın Bülteni

Netflix, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Settar Tanrıöğen’in paylaştığı yeni yerli filmini tanıttı.

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et