BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

Bu Pazar film izleme hakkını evde kullanmak isteyenler için son aylarda piyasa çıkan DVD'ler arasından bir "six-pack" öneri listesi hazırladık.

DVD

6-pack: Pazar DVD’leri bunlar!

Bu Pazar film izleme hakkını evde kullanmak isteyenler için son aylarda piyasa çıkan DVD’ler arasından bir “six-pack” öneri listesi hazırladık.

burrowers
Bu Pazar film izleme hakkını evde kullanmak isteyenler için son aylarda piyasaya çıkan DVD’ler arasından bir “six pack” öneri listesi hazırladık. Ancak evden çıkmamayı alışkanlık haline getirmemenizi öneriyoruz. Yukarıdaki fotoğrfta yıllarca evden çıkmayan bir sinemasever evriminin son safhasında görülüyor. Neyse ki kendisi bu durumu avantaja çevirmiş de, sizin için seçtiğimiz filmlerden olan  The Burrowers‘da rol kapmış. İyi evrim…pardon. İyi seyirler…

dvd4Savaşın Çiçekleri
The Flowers of War
Yön: Zhang Yimou
Oyn: Christian Bale, Ni Ni

Bir roman uyarlaması olan filmi Kahraman (Hero) ve Parlayan Hançerler’in yönetmeni Yimou yönetiyor ama bu kez dövüş sanatları yerine insanlık dramı izliyorsunuz. 30’lı yıllarda Japon istilasına maruz kalan Nanjing’de hayatta kalma mücadelesi veren hayat kadınları ve kız öğrencilerden mürekkep bir grubun hikayesi anlatılıyor filmde.

dvd5-2Muhteşem Yaratıklar
Beautiful Creatures
Yön: Richard LaGravenese
Oyn: Alden Ehrenreich, Alice Englert

Küçük bir güney kasabasında iki ergen Kötülüğe karşı birlikte savaşacaklardır. Kızın büyü güçleri, oğlanınsa aşkı için her şeyi göze alabilecek cesareti vardır. Alacakaranlık serisi frekansında bir romantik gençlik fantazyası. Tek fark vampirlerin yerine bu kez büyü var.

dvd4-2Çernobil’in Sırları
Chernobyl Diaries
Yön: Brad Parker
Oyn: Devin Kelley, Olivia Taylor Dudley

Çernobil kazasının ardından terk edilen yerleşim birimlerine turistik bir gezi yapan gençler çok geçmeden buranın bazı sakinlerinin hala etrafta dolandığını keşfedeceklerdir. Bu sakinler son derece açtır üstelik. Düşük bütçeli ve profilli ancak pırıltılı bir korku-gerilim.

dvd03Zor Ölüm: Ölmek İçin Güzel Bir Gün
A Good Day to Die Hard
Yön: John Moore
Oyn: Bruce Willis, Jai Courtney

Belanın dünyanın neresinde olursa olsun gelip John McClane’i bulmasına alışmıştık. Bu filmde öğreniyoruz ki John’un oğlu da aynı dertten muzdarip. Bu yüzden baba oğul Rusya’da hem canlarının derdine düşüyorlar, hem de olası bir 3. Dünya Savaşı başlatacak nükleer silahların kötü adamların ellerine düşmesini engellemeye çalışıyorlar. Film artık John McClane’in kolay ve huzurlu bir ölümü hak ettiğini düşündürüyor.

dvd04Kanlı Topraklar
The Burrowers
Yön: JT Petty
Oyn: William Mapother, Sean Patrick Thomas

Vahşi Batı’nın cebren ve hileylen ehlileştirilmeğe çalışıldığı yıllarda, Dakota’nın uçsuz bucaksız arazilerinde çiftçi aileler ortadan kaybolmaya başlar. Onları Kızılderililer’in kaçırdığı düşünülmektedir. Ancak kurbanların peşine düşen kovboylar düşündüklerinin çok ötesinde bir kötülükle karşılaşacaktırlar.

dvd02Parker
Yön: Taylor Hackford
Oyn: Jason Statham, Jennifer Lopez

Donald Westlake’in Richard Stark adıyla yazdığı suç romanı dizisi Parker’ın bir kitabından uyarlanan film, ahlaki ve mesleki prensiplerine bağlı bir hırsızın, kendisine kazık atan suç ortaklarından intikam alışını konu alıyor. Enerjisi düşük bir film.

İlginizi çekebilir...

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et