BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

Atilla Dorsay Aydınlık gazetesinden Ali Rıza Özkan'a verdiği röportajda son günlerde SİYAD'la ilgili yaşanan olaylara da değindi. 16 Aralık 2011 tarihli Aydınlık'ta yer alan röportajda "SiYAD'da bir takım sıkıntılar var şu anda. Değerlendirmeniz nedir?" sorusuna şöyle yanıt veriyor Dorsay.

Haber

Atilla Dorsay: “Umarım SİYAD yaşar.”

Atilla Dorsay Aydınlık gazetesinden Ali Rıza Özkan’a verdiği röportajda son günlerde SİYAD’la ilgili yaşanan olaylara da değindi. 16 Aralık 2011 tarihli Aydınlık’ta yer alan röportajda “SiYAD’da bir takım sıkıntılar var şu anda. Değerlendirmeniz nedir?” sorusuna şöyle yanıt veriyor Dorsay.

Atilla Dorsay Aydınlık gazetesinden Ali Rıza Özkan‘a verdiği röportajda son günlerde SİYAD’la ilgili yaşanan olaylara da değindi.

16 Aralık 2011 tarihli Aydınlık’ta yer alan röportajda “SiYAD’da bir takım sıkıntılar var şu anda. Değerlendirmeniz nedir?” sorusuna şöyle yanıt veriyor Dorsay.

80 kişi bir araya gelince tartışma olmaması düşünülemez. Bazı arkadaşlarımız SİYAD’ın kuruluş ilkelerine aykırı hareket ettiler. Çok sevdiğim bir arkadaşım bu nedenle üyelikten çıkarıldı. Bir şey diyemedim, çünkü yapılması gereken bir şeyi yapmamıştı. Onun dışında çekişmeler, atışmalar var. Artık, acaba başkanlıktan erken mi ayrıldım, diye kendime sormak durumunda kaldım. Ben bir çimento görevi görüyordum. Benden sonraki arkadaşlar galiba benim bu çimento görevimi aynı sağlamlıkla yürütemediler. Yürütmek zorundalar. Bunca yıl sonra tekrar genel başkanlığa dönecek değilim. Ama koruyucu olmaya, kuruluşu ayakta tutmaya çalışacağım. Umarım SİYAD yaşar. Olmazsa, yerine başka bir kuruluş kurulur. Hiçbir şeyin sonu değil bu. Ama, ben SİYAD’ın ayakta kalacağına inanıyorum.

İlginizi çekebilir...

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et