BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

Haftanın filmleri aksiyon yıldızlarını bir araya getiren Cehennem Melekleri (Chuck Norris ilen Van Damme'ı niye oynatmıyorsunuz bakiim!); sulu zırtlak komedi Büyükler ve çocuğunu sevindir kontenjanından Kediler ve Köpekler: Kitty Galore’un İntikamı.

Vizyon

Bu hafta vizyona giren filmler (13 Ağustos 2010)

Haftanın filmleri aksiyon yıldızlarını bir araya getiren Cehennem Melekleri (Chuck Norris ilen Van Damme’ı niye oynatmıyorsunuz bakiim!); sulu zırtlak komedi Büyükler ve çocuğunu sevindir kontenjanından Kediler ve Köpekler: Kitty Galore’un İntikamı.


Sıcaklardan kaçmak için sinema salonları ideal. Ama dikkat edin bazı salonlar içersini buzdolabından hallice soğutunca sizin de şoklanmış gıdalardan farkınız kalmıyor. Hele ki alışveriş merkezlerindeki sinemalara gidecekseniz kışlıklarınızı yedeğinize alın deriz. En azından görevlilere “şu klimayı biraz kısar mısınız?” diyecek medeni cesareti kendinizde bulun. Bulamadınız mı, o zaman bırakın filmler içinizi ısıtsın! (Bknz. romantik tarz) Haftanın filmleri aksiyon yıldızlarını bir araya getiren Cehennem Melekleri (Chuck Norris ilen Van Damme’ı niye oynatmıyorsunuz bakiim!); sulu zırtlak komedi Büyükler ve çocuğunu sevindir kontenjanından Kediler ve Köpekler: Kitty Galore’un İntikamı.

Cehennem Melekleri (The Expendables)

Yön: Sylvester Stallone
Oyn: Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Mickey Rourke, Bruce Willis, Arnold Schwarzenegger

Aksiyon yıldızlarını bir araya getiren rüya kadrosuyla dikkat çeken filmin, bir Güney Amerika ülkesinin zorba diktatörünü devirmek için ülkeye gizlice sızan bir grup paralı askerin soluk kesen macerası şeklinde özetlenebilecek hikayesi Stallone tarafından kaleme alınmış. Willis ve Schwarzenegger misafir oyuncu olarak yer almışlar kadroda. Bu tür bol yıldızlı prodüksiyonların sonunda sinemaseverler için genelde hayalkırıklığı vardır ama yine de en azından B-Movie meraklılarının asla kaçırmaması gereken bir film bu.

Büyükler (Grown Ups)

Yön: Dennis Dugan
Oyn: Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade, Rob Schneider,Salma Hayek, Maria Bello

İlkokul yıllarında kendilerini şampiyon yapan basketbol koçlarının vefatı üstüne 30 sene sonra bir araya gelen beş arkadaşın ve onlarla birlikte gelen ailelerinin komik hikayesi. Hafta sonunu hep beraber göl evinde geçireceklerdir. Aile ilişkileri, çocuklar, seks ve orta yaşlılık durumu üstüne sulu esprilerin yapıldığı, seyredenden çok oynayanların eğlendiği izlenimi veren Büyükler, Adam Sandler tarzı belden aşağı komedilerden hoşlananlara önerilir, geriye kalanlarsa  zengin kadronun hatrına idare edebilir.

Kediler ve Köpekler: Kitty Galore’un İntikamı (Cats and Dogs: The Revenge Of Kitty Galore)

Yön: Brad Payton
Seslendirenler: Alec Baldwin, Michael Clark Duncan, Chris O’Donnel, Roger Moore

Kediler ve köpeklerin ezeli çekişmesinde çılgın bir kedi rekabette birkaç pati öndedir. Önceleri, Meows adlı casus kediler organizasyonunun üyesi olan Kitty Galore’un, düşmanlarını altetmek için şeytani bir plânı vardır. Bu beklenmedik tehdit karşısında kediler ve köpekler tarihte ilk kez kendilerini ve insan dostlarını kurtarmak için işbirliği yaparlar.

İlginizi çekebilir...

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et