BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

Ağırlıklı olarak Canon ekipmanlarına yer veren, fotoğraf ekipmanları ve lensler üzerine yazılara, fotoğraf çekim tekniklerini aktaran CanonTurk sitesi bir karma sergi açtı. Bütün sanat dallarını olduğu gibi fotoğrafı da seven bir siteyiz, ama bu sergi bizim için daha da anlamlı, çünkü dost site Öteki Sinema'nın yazar/editörlerinden Masis Üşenmez de eserleriyle oradaydı.

Haber

CanonTurk Karma Fotoğraf Sergisi (31 Temmuz- 13 Ağustos 2010)

Ağırlıklı olarak Canon ekipmanlarına yer veren, fotoğraf ekipmanları ve lensler üzerine yazılara, fotoğraf çekim tekniklerini aktaran CanonTurk sitesi bir karma sergi açtı. Bütün sanat dallarını olduğu gibi fotoğrafı da seven bir siteyiz, ama bu sergi bizim için daha da anlamlı, çünkü dost site Öteki Sinema’nın yazar/editörlerinden Masis Üşenmez de eserleriyle oradaydı.

Ağırlıklı olarak Canon olmak üzere, fotoğraf ekipmanları ve lensler üzerine yazılara, fotoğraf çekim tekniklerine yer veren CanonTurk sitesi bir karma sergi açtı. Bütün sanat dallarını olduğu gibi fotoğrafı da seven bir siteyiz, ama bu sergi bizim için daha da anlamlı, çünkü dost site Öteki Sinema‘nın yazar/editörlerinden Masis Üşenmez de eserleriyle oradaydı.

Nem ve sıcaklığın çıkardığı bütün sorunlara rağmen gayet merkezi bir konumda olan PhotoWorld Fotoğraf Merkezi‘ne ulaştık. Her zamanki samimiyeti ve güler yüzüyle bizi karşılayan Masis ile hem hoşsohbet ettik hem de sergilenen eserleri inceledik. Hepsi de güzel çalışmalardı, emek veren herkesi tebrik ediyoruz.

Sergiden fotoğrafları ve  açılış görüntülerini aşağıda görebilirsiniz, ama sergiyi gezmek ve kendi gözleriyle değerlendirmek isteyenler için adres hemen aşağıda:

PhotoWorld Fotoğraf Merkezi

Bahariye Caddesi Kuzu Kestanesi Sokak No:16 Kadıköy/İSTANBUL
Telefon:0(216) 418 19 76

CanonTürk 1. Karma Sergisi Açılış günü görüntüleri on Vimeo.

İlginizi çekebilir...

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et