BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

Yurt Matbaacılık’ın çıkardığı bu kartpostal 70’lerin sonuna denk geldiğini tahmin ettiğim dönemin adeta bir aynası olmuş.

Öne Çıkanlar

Çöpçüler Kralı sunar: Kartpostal Çocuğu 1

Yurt Matbaacılık’ın çıkardığı bu kartpostal 70’lerin sonuna denk geldiğini tahmin ettiğim dönemin adeta bir aynası olmuş.

kitap-disi-k

Yurt Matbaacılık’ın çıkardığı bu kartpostal 70’lerin sonuna denk geldiğini tahmin ettiğim dönemin adeta bir aynası olmuş. Çocuğun kıyafeti ve yaprakları arasında poz verdiği devetabanı bitkisi. Devetabanı o zamanlar her evin salonunun vazgeçilmez süslerindendi. (Bizim evimizde en az 2 tane vardı. Salonumuzun ortasındaki sütunu ve duvarların bir kısmını sarıp sarmalayan bir de sarmaşık. Şimdi düşününce acayip geliyor.)

İlginizi çekebilir...

Murat Orçan

Oyuncuların özverili performansları ve aşina yüzleri olmasaydı belki de seyirci tarafından pek tercih edilmeyecek olan yapım, şu sıralar hak ettiğinden fazla ilgiye mazhar olarak...

Deneme

Cüneyt Arkın'ı kaybettik. Ege Görgün, sinema yıldızının ardından bir yazı kaleme aldı.

Dizi

Ülkemiz TV’lerinde gösterilmeyen ama dünyada kendine büyük bir hayran kitlesi edinen “SUPERNATURAL” dizisi, bizleri aynı zamanda efsanelerdeki birçok yaratıkla da tanıştırdı. İşte sizlere yaratık...

Basın Bülteni

Mad Max: Fury Road'dan yedi yıl sonra George Miller'a kavuşuyoruz.

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et