BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

Aynı zamanda SİYAD üyesi bir sinema yazarı olan, romancı Rıza Kıraç'ın yönettiği Küçük Günahlar filminin çekimleri tamamlandı.

Haber

Küçük Günahlar’ın çekimleri tamamlandı

Aynı zamanda SİYAD üyesi bir sinema yazarı olan, romancı Rıza Kıraç’ın yönettiği Küçük Günahlar filminin çekimleri tamamlandı.

Aynı zamanda SİYAD üyesi bir sinema yazarı olan, romancı /yönetmen Rıza Kıraç‘ın yönettiği Küçük Günahlar filminin çekimleri tamamlandı.

Küçük Günahlar’da yaklaşık yedi yıldır sinema filmlerinden ayrı kalan usta oyuncu Macit Koper‘e Esra Ruşan, Berke Üzrek, Tülay Günal, Rıza Akın, Gizem Kurtsoy, Gökhan Ünal, Hüseyin Erdoğan, Abidin Parıltı eşlik ediyor. Koper, filmde inzivaya çekilmiş, politik bir geçmişi olan, psikolojik sorunlarıyla başa çıkamayan, eski reklamcı İsmet karakterini canlandırıyor.

Küçük Günahlar, üçlü bir aşk hikayesinin ardında bireyin vicdani hesaplaşmasını açığa çıkarmaya çalışırken, 12 Eylül darbesi ve sonrasında yaşanan Kürt-Türk çatışmasının Batı’daki bireyler üzerinde bıraktığı derin yaraların hikayesini anlatıyor.

Görüntü yönetmenliğini Türksoy Gölebeyi ve Aydın Sarıoğlu‘nun üstlendiği filmi müziklerini ise Alp Erkin Çakmak (Alpuşka) yapmış.

Ruhi Sarı
‘nın konuk oyuncu olarak yer aldığı önümüzdeki günlerde çeşitli festivallere katılacak ancak filmin vizyon tarihi henüz kesinleşmedi.

İlginizi çekebilir...

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et