BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

Haber

Sarnıç Atölye Aralık ayında yepyeni atölyelerle geliyor!

Geçtiğimiz yıl Faruk Duman, Cem Kalender, Irmak Zileli ve Onur Caymaz’lı kadrosuyla dikkat çeken Sarnıç Atölye, kategorilerini arttırarak yoluna devam ediyor. Edebiyatın yanına sinema ve sporu da ekleyen Sarnıç Atölye’de yeni dönemde kimler yok ki!

Sarnıç AtölyeGeçtiğimiz yıl Faruk Duman, Cem Kalender, Irmak Zileli ve Onur Caymaz’lı kadrosuyla dikkat çeken Sarnıç Atölye, kategorilerini arttırarak yoluna devam ediyor. Edebiyatın yanına sinema ve sporu da ekleyen Sarnıç Atölye’de yeni dönemde kimler yok ki!

Kader‘in Bekir’i olarak tanıdığımız, Ezel dizisinde Ramiz Dayı’nın gençliğini oynayarak halkın kalbinde taht kuran Ufuk Bayraktar, oyunculuk atölyesinde genç oyuncular ve oyuncu adaylarıyla deneyimlerini paylaşacak. Geçtiğimiz yıl 21. Adana Uluslararası Altın Koza Film Festivali ve 5. Malatya Uluslararası Film Festivali’nde En İyi Film Ödülü’nü kazanan Toz Ruhu‘nun yönetmeni Nesimi Yetik, yönetmenlik atölyesinde yeni sinemacılara yol gösterecek.

Spor Medyası ve Yazarlığı’nda Uğur Karakullukçu, Senaryo Atölyesi’nde Barış Erdoğan, Film Kurgusu Atölyesi’nde deneyimli kurgucu Orhan Örsman ve Felsefe Atölyesi’nde Prof. Nami Başer yeni dönemde Sarnıç Atölye’de olacaklar. Ayrıca Onur Caymaz’ın çok sevilen Yaratıcı Okurluk atölyesi de 13 Aralık’ta başlayacak. Yeni dönemin başvuruları 7 Aralık tarihine kadar sürecek…

İletişim:
Telefon: 0535 404 51 08 – 02164502029
Adres: Mürver Çiçeği Sokak Fikri Erkmen Apt. No: 10/A Daire: 4 Rasimpaşa/Kadıköy
Mail: [email protected]
Twitter: @sarnicatolye

İlginizi çekebilir...

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et