BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

Bugün gazetelerin hafif meşrep köşe yazarlarının konu sıkıntısı çekmediği; ununu elemiş eleğini asmış yazarların ise, biz kendilerinden "durun, ne oluyorsunuz!" demelerini beklerken aşkla ilgili müthiş felsefi yaklaşımlarını kamuya açtıkları gün.

Öne Çıkanlar

Sevgiler Günü’nü masrafsız atlatmanın 10 yolu!

Bugün gazetelerin hafif meşrep köşe yazarlarının konu sıkıntısı çekmediği; ununu elemiş eleğini asmış yazarların ise, biz kendilerinden “durun, ne oluyorsunuz!” demelerini beklerken aşkla ilgili müthiş felsefi yaklaşımlarını kamuya açtıkları gün.

Bugün ne? Bugün insanların en açgözlü olduğu gün. Çünkü bugün, sevdiğinin yanında olmasının insanlara yetmediği gün. Çünkü bugün yokluk çekenleri hiç aklımıza getirmeden gereksiz harcamalar yaptığımız gün. Bugün gazetelerin hafif meşrep köşe yazarlarının konu sıkıntısı çekmediği; ununu elemiş eleğini asmış yazarların ise, biz kendilerinden “durun, ne oluyorsunuz!” demelerini beklerken aşkla ilgili müthiş felsefi yaklaşımlarını kamuya açtıkları gün. 2008’de söylediklerimizi ise tekrarlamayalım, arzu edersiniz burdan okuyun! Efendim? Başlık mı? Ha, o dikkatinizi çekmek içindi!

Sevgililer Günü vesilesiyle pırlanta yüzük reklamları hortladı yine. Bu reklamlardan birinde şöyle bir slogan vardı. “Mucizeler yaratır!” Yüzük için diyor tabi. Bu sloganın açılımı, yani söz konusu mucize ne olabilir diye kafa patlattım.

a. Yolunda gitmeyen ilişkinizi yoluna sokar

b. Sizi sevmeyen o kadının sizi sevmesini sağlar

c. Lisanımı bağışlayın ama, elçiye zeval olmaz, sevgilinizin size vermeye niyeti yoksa bile vermesini garantiler

d. Sevgilinizi 80 defa aldatıp 80’inde de yakalandıysanız bile bu yüzükle kendinizi affettirebilirsiniz.

Hadi hayırlı mucizeler!

Artık mucizelerin bile satılık olması zamanın ruhunu ne de güzel yansıtıyor, öyle değil mi?

Bu arada… Bu Sevgililer Günü, yalnızca kadınlara hediye alınan bir günse, adının Kızarkadaşlar Günü ya da Manitalar Günü diye değiştirilmesini teklif ediyorum ben.

İlginizi çekebilir...

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et