BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

Modern Zamanlar ayrıca Ters Ninja'nın sinemaseverlerle matbu bir şekilde buluşmasını sağlamaya devam ediyor. Dergide yer verilen Ters Ninja sayfalarında Ercan Dalkılıç, Rıza Oylum ve Ege Görgün'ün yazılarına yer veriliyor.

Haber

Sinema Dergisi Modern Zamanlar’ın 30. Sayısı Çıktı!

Modern Zamanlar ayrıca Ters Ninja’nın sinemaseverlerle matbu bir şekilde buluşmasını sağlamaya devam ediyor. Dergide yer verilen Ters Ninja sayfalarında Ercan Dalkılıç, Rıza Oylum ve Ege Görgün’ün yazılarına yer veriliyor.

mo-za

Merkezi Antalya’da bulunan ve Tuncer Çetinkaya‘nın yönetmenliğinde çıkan Modern Zamanlar Sinema Dergisi’nin 30. sayısı çıktı. Dergi bu sayısında  Quentin Tarantino’nun son filmi Django Unchained‘i fırsat bilmiş  ve sayfalarında Veysel Ataman imzalı uzun bir “Western’in Mitolojisi” dosyasına yer vermiş. Dosyalar bununla sınırlı değil. Kapsamlı bir “Sinemada 2012 değerlendirmesi“, “Muhafazakâr Sanat”, “Oscar’dan Önce Hollywood’u Anlamak”, “Sinema-Tarih İlişkisi”, “Yeni Türkiye Sineması” gibi dosya ve yazı konuları çıkacak bu sayıda karşınıza.  Modern Zamanlar ayrıca Ters Ninja‘nın sinemaseverlerle matbu bir şekilde buluşmasını sağlamaya devam ediyor. Dergideki Ters Ninja sayfalarında Ercan Dalkılıç, Rıza Oylum ve Ege Görgün‘ün yazılarına yer verilmiş.

Derginin yeni sayısına İstanbul’da Kadıköy ve Beyoğlu Mephisto Kitabevleri’inden ulaşılabilir.

İlginizi çekebilir...

Disney+ - Film

Werewolf By Night, şiddet eksenli bir Hollywood aksiyonu olmakla birlikte arka planında kendisinden beklenmeyen bir derinliğe sahip.

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et