BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

Haber

Ters Ninja Sabah gazetesi Cuma ekinde!

 Ters Ninja

Gazeteye çıkınca boyumuz uzamıyor tabi ama belki Ters Ninja’dan haberdar olmayan ama içinde küçük küçük ninjalar yaşayan üç beş kişiye daha ulaşacağız diye seviniyoruz. İlk dörde girememişiz ama ilk dörde giren iki blog’dan yalnızca 1 oy eksik almışız. 🙂 Türkçe Blog’ların Kare As‘ı başlıklı haberin girişi şöyle:

Batı dünyası, bilgisayar kuşağı ve ‘teknoloji uyumlu’ entelektüeller tarafından nicedir blog’lardan takip ediliyor. Blog’lar, sanal âlemin en çok kullanılan bölümlerinden biri oldu. Son zamanlarda yükselişte olan yerli blog’larda da film ve müzik eleştirilerinden yemek tariflerine pek çok ‘entry’ giriliyor. Konunun meraklısı jüri üyelerimiz, blog’ların kendi alanlarında en iyilerini seçerken birbirlerini de çok iyi takip ettiklerini gösterdiler..

(Bizden bahsediyorlar… Numan! Bi de senden!)

TERS NİNJA (TersNinja.com)
(Aldığı oy: 1)

‘Sinemasız kalmayın çünkü sinema hayatı eşsiz kılar’ sloganıyla yayımlanan Ters Ninja, alternatif ve underground bir sinema dergisi havasına sahip. Bu blog’da, Gölgesizler’i David Lynch filmleriyle kıyaslayan bir eleştiri yazısına veya Akla Zarar Filmler kitabıyla ilgili Tunca Arslan’la bir söyleşiye kadar pek çok ilginç konu ve yazı bulunuyor. Sadi Çilingir bu blog’un sıkı takipçileri arasında.

Teşekkürler, Sadi Abi! Ters Ninja da Sadibey.com’un takipçisi!

İlginizi çekebilir...

Disney+ - Film

Werewolf By Night, şiddet eksenli bir Hollywood aksiyonu olmakla birlikte arka planında kendisinden beklenmeyen bir derinliğe sahip.

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et