Az sayıda üretilen Ters Ninja tişörtleri tükenmek üzere. Bazı ölçüler diğerlerinden daha hızlı tükeniyor. O yüzden eğer tişört edinmeye niyetiniz varsa elinizi çabuk tutmanızı öneririz.  Sonra M kalmamış, XL kalmamış diye kapımıza dayanmayın yani. Ters Ninja tişörtünüzü gittigidiyor‘dan satın alabilirsiniz. Ya da Beyoğlu’na yolunuz düşüyorsa Atlas Pasajı’ndaki Karga’dan alabilirsiniz ki, bu sizi kargo ücretinden kurtarır. (Biz buna “Git Karga’ya, para verme kargoya” kampanyası diyoruz.) İkisi de   size uymuyorsa, tersninja@tersninja.com’a mail atın bir çözüm üretmeye çalışalım. Bu arada üç tişörtü ödüllü yarışma yapıp Facebook grubumuzda ve twitter‘da dağıtalım diyoruz.

Karga Shop: İstiklal Cad. Atlas Pasajı No 14 Beyoglu – Istanbul       0 212 245 48 36

Olası bir yarışmanın olası şartnamesi:

Yarışmaya Ters Ninja’da imzası çıkmış kişiler ve bu kişilerin birinci dereceden akrabaları, kankaları, manitaları, alt egoları katılamaz. (Tercihan aylık 5 bin TL’nin üzerinde  geliri olanlar da katılamaz. Bi zahmet 19.90 TL bayılıversinler da alsınlar tişörtü.)

Kargo ücreti alıcı tarafından da, verici tarafından da ödenebilir. Bu tamamen o günkü para ve ruh  durumumuza bağlıdır.

4 YORUMLAR

 1. Binlerce kasırga aşkına! Çok işim vardı bütün gün..
  Yarışmayı kaçırmışım.. Of! Ne fena..

  Afedersiniz, sabah tişörtlerin parasını havale etsek diyorum..

  Hani öylee acele etmenize filan hiiç gerek yok..

  Şeyyy.. Ruh durumunuz uygun olduğunda kargo ücretini siz ödeyerek bizim köye gönderir misiniz acaba?

 2. Of çok güzel, İstanbul’a gittiğimde alırım valla. Yalnız beyaz rengi falan da olsa ya, bu sıcak yaz günlerinde simsiyah giyinmesek..

 3. Sahi mi söylüyorsunuz Landlord!

  Heyy! Elimi çabuk tutmalıyım öyleyse.. Çünkü bizim köyde Ters Ninja tişörtü o kadar moda oldu ki, Ters Ninja tişörtü giyen kendini farklı hissetmekte.. Durun! Yeni sipariş vardı elimde.. Hemen havaleyi yapayım.. Drunky Duck ile gene mesajımı göndereyim size..

  Şeyy.. Landlord, gene ruh durumunuz uygun olduğunda gönderin olur mu? Cimriliğimle şöhret sahibiyimdir. Kargo ücretini lütfen siz ödeyiverin gene..

  Bizim köyde Ters Ninja tişörtü vaziyetleri şöyle:

  http://hayalkahvem.blogspot.com/2011/07/bizim-koyde-son-moda-tersninja-tisortu.html

  http://hayalkahvem.blogspot.com/2011/07/son-dakika-bizim-koyde-ninja-tisortu.html

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here