BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

Ege Görgün

Hırsızlar her yerde, hırsızlar evimizde!

mutsuz

Canım çok sıkkın, dostlar! Sinema, edebiyat, müzik, çizgi roman gibi güzel şeylerin üstüne kurduk Ters Ninja’yı. Ama çirkinlikleri görmezden gelmek olmazdı, sağduyunuza güvenerek, sizin de dünyanın, bu memleketin çirkinliklerine karşı öfkeli olduğunuza inanarak sınırlarımızı çok geniş tuttuk. Lafımızı esirgemedik ki, Ters Ninja lafını esirgemeyenlerin uğrak yeri olsun istedik.

Ama bu yolu seçtiğinizde daha iyi “görmeye” başlıyorsunuz. Çoğu insanın farkında olmadığı ya da görmezden geldiği şeylerin farkında olmakla lanetleniyorsunuz. Süper duyu yeteneği olan bir insanın, dünyanın tüm gürültüsünü duyup çıldırma noktasına gelmesi gibi bir lanet bu. Bazense sizin hiç çaba harcamanıza gerek kalmadan çirkinlik gelip tam karşınıza dikiliyor. Kendinizi en güvende hissettiğiniz yerde bile aslında güvende olmadığınızı anlıyorsunuz o an. Çirkinliğin en mahreminize bile nüfus edebileceği gerçeği sizi büküyor, kırıyor, parçalıyor.

En güçlü kapının ve kilidin kendinizi kandırmanıza yarayan bir ilüzyondan başka bir şey olmadığını idrak ettiğim bir gün bu, dostlar! Bugün evimi evim gibi hissetmediğim bir gün! Bugün evime bir hırsızın girdiği gün!

İlginizi çekebilir...

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et