BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

Ters Ninja tişörtünüzü gittigidiyor üstünden satın alabilirsiniz. Ya da Beyoğlu'na yolunuz düşüyorsa Atlas Pasajı'ndaki Karga'dan alabilirsiniz ki, bu size kargo ücretinden kurtarır.

Haber

Ters Ninja tişörtü alacaklar ellerini çabuk tutsunlar!

Ters Ninja tişörtünüzü gittigidiyor üstünden satın alabilirsiniz. Ya da Beyoğlu’na yolunuz düşüyorsa Atlas Pasajı’ndaki Karga’dan alabilirsiniz ki, bu size kargo ücretinden kurtarır.

Az sayıda üretilen Ters Ninja tişörtleri tükenmek üzere. Bazı ölçüler diğerlerinden daha hızlı tükeniyor. O yüzden eğer tişört edinmeye niyetiniz varsa elinizi çabuk tutmanızı öneririz.  Sonra M kalmamış, XL kalmamış diye kapımıza dayanmayın yani. Ters Ninja tişörtünüzü gittigidiyor‘dan satın alabilirsiniz. Ya da Beyoğlu’na yolunuz düşüyorsa Atlas Pasajı’ndaki Karga’dan alabilirsiniz ki, bu sizi kargo ücretinden kurtarır. (Biz buna “Git Karga’ya, para verme kargoya” kampanyası diyoruz.) İkisi de   size uymuyorsa, [email protected]’a mail atın bir çözüm üretmeye çalışalım. Bu arada üç tişörtü ödüllü yarışma yapıp Facebook grubumuzda ve twitter‘da dağıtalım diyoruz.

Karga Shop: İstiklal Cad. Atlas Pasajı No 14 Beyoglu – Istanbul       0 212 245 48 36

Olası bir yarışmanın olası şartnamesi:

Yarışmaya Ters Ninja’da imzası çıkmış kişiler ve bu kişilerin birinci dereceden akrabaları, kankaları, manitaları, alt egoları katılamaz. (Tercihan aylık 5 bin TL’nin üzerinde  geliri olanlar da katılamaz. Bi zahmet 19.90 TL bayılıversinler da alsınlar tişörtü.)

Kargo ücreti alıcı tarafından da, verici tarafından da ödenebilir. Bu tamamen o günkü para ve ruh  durumumuza bağlıdır.

İlginizi çekebilir...

Disney+ - Film

Werewolf By Night, şiddet eksenli bir Hollywood aksiyonu olmakla birlikte arka planında kendisinden beklenmeyen bir derinliğe sahip.

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et