BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

Ege Görgün

Görü-yorum 4: Geldim, Gördüm, Tekmeledim

Görü-yorumMawashi geri

Son günlerde neler gördüm, nelere kızdım, nelere söylendim, neleri not düştüm Twitter, Frinendfeed ve Facebook gibi internet günlüklerine…

Reklamlarda oynayan ünlüler o ürünleri kendilerinin de kullandığının ve belli bir süre daha kullanacağının garantisini vermeliler. Reklama kananların şikayetlerini de dinlemek zorunda bırakılmalılar. Aldıkları ücretten mağdur vatandaşın zararı kesilmeli…

Memleketimin şu İskender Döner kültürünün yüzde 1’i kadar gelişmiş bir Organ Donör kültürü olsa ne güzel olurdu!

İsimlerini değiştirsinler bence sel yüzünden yaşanan tüm bu aksaklıklardan sonra: Turkcell TürkSel – Vodafon Kakafon olsun.

Jean Luc Godard

İki gündür uğraşıyorum! Meğer Godard ile ilgili yazı yazmak ne “Godard” zormuş!

DUYURU: Dergi grupları maliyetleri ve telifleri düşürmek için karar almışlar artık yazıları, röportajları,çekimleri Çin’de yaptırtacaklarmış.

Acayip. Geçen sene susuzluktan kırılıcaz diye korkuyorduk, bu sene boğulucaz diye. Acayip!

İstanbul’da yağmur yağdı, seller aktı. Camlara baktım Arap kızı yoktu. Dediler ki Arap kızını sel aldı. Kızın Çamaşır Suyu İmparatoru olan babası yaslar bağladı.

öfkeli ninja

Karaktersiz bir gazete, kendine karakter yapmak için karakterli köşe yazarları transfer edecektir. Ama bu işe yaramayacaktır çünkü bir gazetenin karakterini oluşturan köşe yazarları değildir. Köşe yazarları gazetenin değil, kendilerinin temsilcisidirler. Gazete kapandığında onlar kendilerini başka bir gazetede temsil etmeye devam edeceklerdir.

Tüccar zihniyet dergileri içine reklam alınacak bir tomar, editoryali reklamların arasına girecek dolgu malzemesi gördüğü sürece dergiler kapanacaktır. 8 forma dergi 3-5 kişiyle yapıldığı, kalifiye eleman yerine hevesli, ucuz, bedava adam tercih edildiği sürece dergiler kapanacaktır. Zaten böyle bir ortam dergiyi değil, yergiyi hak eder etse etse.

Landlord

Ölmeden önce en az bir kez mutsuzluğu tatmamış insan, mutlu ölmemiş demektir! (Alıntı)

Doğayı ne kadar seversek, o da bizi o kadar sever. (Alıntı)

İlginizi çekebilir...

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et