BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

Öne Çıkanlar

Kızına niyet, anasına kısmet!

yatak sahnesi

Özellikle Türk komedi filmlerinde sıkça karşımıza çıkan klasik bir sahnedir. Erkek gece gizlice sevgilinin yatak odasına süzülür, heyhat belki sakarlıktan belki de alkolün yan etkilerinden dolayı yataklar/odalar karıştırılır ve yanlış kişiye uçkur çözme durumu ortaya çıkar. Genellikle sevgilinin cadı anasının yatağıdır gelinen. Neyse ki olay tamamına ermeden acı gerçekle yüzleşir film karakterleri… Ama gerçek hayatta böyle olamayabileceğini hatırlatan bir haberi paylaşalım sizinle.


Anlaştığı kadının annesiyle cinsel ilişkiye girdi

Bursa’nın Kestel ilçesinde, G.Ç. (29) ile aşk yapmak üzere evine giden Ahmet Yılmaz (53), yemekte aldığı alkolün etkisiyle sızdı.

Gece uyanan Yılmaz, karanlık nedeniyle G.Ç.’nin odası yerine yanlışlıkla felçli annesi A.Ç.’nin (76) odasına girdi. Konuşamayan yaşlı kadına tecavüzden tutuklanan Yılmaz hakkında dava açıldı.

Bursa 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde 18 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan Yılmaz, “Gece uyanınca karanlıkta yanlış odaya girmişim. Göğsüme vurmasını fantezi olarak kabul ettim. Elimi ısırınca ‘Ne oluyor bu kadına?’ diye sinirlendim. Çakmağı yakınca gözlerime inanamadım.

Çarpıldığımı sandım. Besmele çekip kadının elini öperek odadan ayrıldım. Ama ilişkimizde tam birleşme olmadı.”

Tecavüze uğradığı doktor raporuyla belirlenen A.Ç.’nin ifadesi konuşamadığı için alınamadı.

Kaynak: Milliyet

Resimaltı: Zeki Alasya’nın yönettiği ve Zeki Alasya, Derya Baykal, Şahap Sayılgan ile Yeliz Yeşilmen’in oynadığı Cumhurbaşkanı Öteki Türkiye’de filminden. Filmde Yeşilmen kendi yatağı diye Cumhurbaşkanı ve eşinin yatağına giriyordu. Bu kez erkişi değil, hatun kişi yaşıyordu bu makus talihsizliği.

İlginizi çekebilir...

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et