BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

EN İYİ KISA FİLM, EN İYİ SENARYO ve JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ'nin verileceği filmleri belirleyecek olan jürilerde şu isimler bulunuyor: Beste Bereket, Cemil Ağacıkoğlu, Ece Uslu, Zeynep Özbatur Atakan, Hüseyin Kuzu, Ege Görgün, Banu Bozdemir, Selçuk Aydemir, Görkem Yeltan, Tolga Afşin, Kaya Doruker ve Bülent Doruker.

Festival

2. Uluslararası Engelsiz Film Festivali Kısa Film Yarışması başlıyor!

EN İYİ KISA FİLM, EN İYİ SENARYO ve JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ’nin verileceği filmleri belirleyecek olan jürilerde şu isimler bulunuyor: Beste Bereket, Cemil Ağacıkoğlu, Ece Uslu, Zeynep Özbatur Atakan, Hüseyin Kuzu, Ege Görgün, Banu Bozdemir, Selçuk Aydemir, Görkem Yeltan, Tolga Afşin, Kaya Doruker ve Bülent Doruker.

30 Nisan-5 Mayıs 2012 tarihleri arasında gerçekleşecek olan UluslararasıEngelsiz Film Festivali, kısa ve uzun metrajlı filmlerle engellilik, iş göremezlik konusunda  toplumda farkındalık yaratmayı ve bu bilincin güçlenerek yayılmasını sağlamayı hedefliyor. Festival kapsamındabir de Kısa Film Yarışması yer alıyor. Başvuruların alınmaya başlandığı yarışmanın jürileri de açıklandı.

“HERKES İÇİN EŞİT YAŞAM KOŞULLARI, EŞİT SAYGI VE ADALET” temalı bir kısa film yarışmasında EN İYİ KISA FİLM, EN İYİ SENARYO ve JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ’nin verileceği filmleri belirleyecek olan jürilerde şu isimler bulunuyor: Beste Bereket, Cemil Ağacıkoğlu, Ece Uslu, Zeynep Özbatur Atakan, Hüseyin Kuzu, Ege Görgün, Banu Bozdemir, Selçuk Aydemir, Görkem Yeltan, Tolga AfşinKaya Doruker ve Bülent Doruker.

Yarışmaya Son Katılım Tarihi: 1 Nisan 2012

Yarışmaya katılmak ve başvuru koşullarını incelemek için www.engelsizfilm.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Diğer soru ve önerileriniz için bize [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir...

Disney+ - Film

Werewolf By Night, şiddet eksenli bir Hollywood aksiyonu olmakla birlikte arka planında kendisinden beklenmeyen bir derinliğe sahip.

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et