BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

Ters Ninja'nın medya sponsoru olduğu Sinemardin'in temel amacı Mardin’in sinemayla alakalı altyapısının ulusal ve uluslararası ölçekte tanıtılması ve genç sinemaya destek vermek.

Festival

7. Sinemardin Film Festivali başlıyor!

Ters Ninja’nın medya sponsoru olduğu Sinemardin’in temel amacı Mardin’in sinemayla alakalı altyapısının ulusal ve uluslararası ölçekte tanıtılması ve genç sinemaya destek vermek.

Bu seneki teması Sokak olan Türkiye’nin senaryo kimliği taşıyan tek film festivali SineMardin, 8-15 Haziran 2012 tarihleri arasında sinemaseverlerle buluşacak. Ters Ninja‘nın medya sponsoru olduğu Sinemardin’in temel amacı  Mardin’in sinemayla alakalı altyapısının ulusal ve uluslararası ölçekte tanıtılması ve genç sinemaya destek vermek. Festival, Gezici Çocuk Filmleri ile Mardin ve ilçelerini gezerken, atölye ve seminer programlarıyla dolu dolu bir sinema şöleni gerçekleştirecek.

İlginizi çekebilir...

Basın Bülteni

"Gülümse" filminin ilk fragmanı burada.

Murat Orçan

Oyuncuların özverili performansları ve aşina yüzleri olmasaydı belki de seyirci tarafından pek tercih edilmeyecek olan yapım, şu sıralar hak ettiğinden fazla ilgiye mazhar olarak...

Deneme

Cüneyt Arkın'ı kaybettik. Ege Görgün, sinema yıldızının ardından bir yazı kaleme aldı.

Basın Bülteni

Netflix Türkiye, Temmuz 2022'de yayınlayacağı filmleri, dizileri, belgeselleri ve animasyonları duyurdu.

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et