BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

Öne Çıkanlar

Yarışma sona erdi!

kutuphane

Kitap okumayı en yüksek mertebedeki en makbul kişisel gelişim aracı sayan, kitap okuyanlara büyük muhabbet besleyip hürmet eden ve kendi de 10 numara kitap kurdu olan sinema sitesi Tersninja.com’un, yarışma ödüllerini DVD ile sınırlı tutmasını beklemiyordunuz herhalde… Yarışmamızın galibi ve 10 kitabın sahibi Nadide Kutlu oldu.

Dedik ya, sinema hayatı “eşsiz” kılar. Fakat bu ayrıcalığın keyfini sürebilmek için yapacaklarınız yalnızca film seyretmekle sınırlı kaldığını düşünüyorsanız size Yalan Rüzgarı’nın Victor’u bile güler. (ki bilen biler Victor öyle kolay kolay gülmez!) Kitap okumalısınız, güzel müzik dinlemelisiniz, hayatı yaşarken bir yandan da gözlemlemelisiniz, algınızı yeni bilgilere ve deneyimlere açık tutmalısınız. Ama esas cümle şu burada: kitap okumalısınız.

Bu gerçeğin altını çizmek adına son yarışmamızın ödülünün kitap olmasına karar verdik. Öyle bir tane de değil, tam 10 tane. Bir de şöyle bir güzellik var; bu,  facebook grubumuzun üyeleri dışında da katılım yapılabilen ilk yarışmamız.

Yarışmamızın koşulları gayet basit.

1. Biz bir rakamla ilgili bir tahmin sorusu soracağız.
2. Siz de tahminlerinizi yorum olarak bu yazının altına gireceksiniz.
3. Yarışma bittiği ana kadar rakama en yakın tahmini ilk yapan ödülün sahibi olacak. Yarışma Cuma günü 12.00‘de bitecek.
4. Bu süre içinde rakamı tam olarak bilen çıkarsa yarışma o an bitmiş olacak ve ödülün sahibi o olacak. (Umarım bu çok gizli bilgiye sahip biri çıkıp ilk 10 dakika içinde doğru yanıtı verip yarışmamızı katletmez. Katletmez, değil mi? Alooo!)
5.    Yarışmaya katılımınızın resmiyet kazanabilmesi için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Yarışmaya her isim ve mail adresi yalnızca 1 kez katılabilir. (Tuğçe, numara yapma!)
5. 9 Ocak tarihli  Şeytan’a Külahını Ters Giydiren Adam söz konusu rakamla ilgili bir ipucu bulabilirsiniz.

Sorumuz şu:

2005 yapımı Rob Zombie filmi Dehşet Çetesi / Devil’s Reject filmindeki konuşmalarda kaç kez “fuck” kelimesi geçmiştir?

Doğru yanıt 560’tı. Dilek Duman bu rakamı ilk bilen ve siteye kaydını yaptıran üyemiz olduğu için yarışmayı kazandı. Hepinize ilginiz için teşekkür ederiz. Yarışmalarımız devam edecek.

Ödül olarak vereceğimiz 10 kitap:

Sefarad – Antonio Munoz  Molina – Kanat
İt Cazı – Küçük İskender – Sel
Zengin Ol  Ya Da Denerken Öl – 50 Cent – April
Geyikler, Annem, Almanya – Nursel Durel – Can
Bay’kuşlar – Amy Helmes / Meg Leder – Üçmaymun
Yaşama Yetişemeyenlere Mucize Çözüm Hikayeleri – Ayşenur Yazıcı – Boyner
Gün Ortasında Arzu – Behçet Çelik – Kanat
Çiğdem Külahı – Ahmet Büke – Kanat
Kiralık Nişanlı – Amanda Quick – Artemis
Sevgili John – Nicholas Spark – Artemis

Önemli Not: Kargo ücreti ödülü kazanana aittir.

 “Arkadaşım, bu yarışma sona ermiştir. Ama unutma ki hayat da kocaman bir yarışmadır. Bir yanda madalya için yarışanlar, diğer yanda madalyayı umarsamayıp yarışın keyfini çıkaranlar. Sonunda birinci gruptan yalnızca bir kişi mutlu olacaktır ama ikinci grubun tamamı mutlu bitirecektir yarışı.” 

Terso Ninja

İlginizi çekebilir...

Disney+ - Film

Werewolf By Night, şiddet eksenli bir Hollywood aksiyonu olmakla birlikte arka planında kendisinden beklenmeyen bir derinliğe sahip.

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et