BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

Gece için 5 Ters Ninja okuruna çift kişilik davetiye veriyoruz. Davetiye için tek yapmanız gereken [email protected] adresine e-posta atan ilk beş kişiden biri olmak. Mesaja sizin ve birlikte geleceğiniz kişinin ismini, telefon numaranızı yazınız.

Festival

2. Uluslararası Engelsiz Film Festivali’nin ödül gecesinde buluşalım!

Gece için 5 Ters Ninja okuruna çift kişilik davetiye veriyoruz. Davetiye için tek yapmanız gereken [email protected] adresine e-posta atan ilk beş kişiden biri olmak. Mesaja sizin ve birlikte geleceğiniz kişinin ismini, telefon numaranızı yazınız.

Mind the AD-İstanbul tarafından İstanbul Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen 2. Uluslararası Engelsiz Film Festivali’nin ödülleri belli oluyor. Festivalde Hindistan, Rusya ve Türkiye’den kısa filmler ve yakın dönem Türk Sineması’ndan uzun metrajlı filmler görme engelliler için sesli betimlemeli, işitme engelliler için altyazılı şekilde filmler gösterime girdi.

26 Mayıs 2012 Cumartesi günü saat 18:30’da, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde gerçekleşecek gecenin sunuculuğunu Beste Bereket ve Tuğrul Tülek yapıyor. Sinemacıların ve sanat camiasının katılacağı gecede konuklara Melike Demirağ şarkılarıyla eşlik edecek.

Gecede Zenne, Behzat Ç, İncir Reçeli, Aşk Tesadüfleri Sever, Çalgı Çengi, Bu Son Olsun, Çakal, Güneşin Oğlu gibi filmlerin yönetmen ve oyuncularına da plaket takdim edilecek.

Ayrıca jüride bulunan Ece Uslu, Görkem Yeltan, Beste Bereket, Zeynep Özbatur Atakan, Cemil Ağacıkoğlu, Ege Görgün gibi isimler; yarışma birincilerine ve uzun metrajlı filmleri seslendiren Doğa Rutkay, Ececan Gümeci, Burç Kümbetlioğlu, İrem Altuğ gibi sanatçılara teşekkür plaketi vereceklerdir.

Gece için 5 Ters Ninja okuruna çift kişilik davetiye veriyoruz. Davetiye için tek yapmanız gereken [email protected] adresine e-posta atan ilk beş kişiden biri olmak.   Mesaja sizin ve birlikte geleceğiniz kişinin ismini, telefon numaranızı yazınız.

İlginizi çekebilir...

Murat Orçan

Oyuncuların özverili performansları ve aşina yüzleri olmasaydı belki de seyirci tarafından pek tercih edilmeyecek olan yapım, şu sıralar hak ettiğinden fazla ilgiye mazhar olarak...

Deneme

Cüneyt Arkın'ı kaybettik. Ege Görgün, sinema yıldızının ardından bir yazı kaleme aldı.

Basın Bülteni

Netflix Türkiye, Temmuz 2022'de yayınlayacağı filmleri, dizileri, belgeselleri ve animasyonları duyurdu.

Netflix - Film

Roman uyarlamasının başrolünde Jennifer Lawrence var.

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et