BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

Bedri Koraman imzalı Cici Can ilk kez 1955 yılında Milliyet gazetesinin sayfalarında boy göstermiş, 1963 yılında da Ertem Göreç'in yönettiği, Göksel Arsoy'un başrolünde oynadığı bir Yeşilçam filmine dönüşmüştü.

Görkemli Çizgiroman-ım!

Çizgi Roman Derneği’nden ilk kitap: Cici Can

Bedri Koraman imzalı Cici Can ilk kez 1955 yılında Milliyet gazetesinin sayfalarında boy göstermiş, 1963 yılında da Ertem Göreç’in yönettiği, Göksel Arsoy’un başrolünde oynadığı bir Yeşilçam filmine dönüşmüştü.

Geçtiğimiz aylarda kurulan Çizgi Roman Derneği‘nin ilk yayını Cici Can çıktı.   Bedri Koraman imzalı Cici Can ilk kez 1955 yılında Milliyet gazetesinin sayfalarında boy göstermiş, 1963 yılında da Ertem Göreç‘in yönettiği, Göksel Arsoy‘un başrolünde oynadığı bir Yeşilçam filmine dönüşmüştü. Yalnızca 300 adet basılan ve TÜYAP Kitap Fuarı’ndaki Çizgi Roman Derneği standında satışa çıkacak olan Cici Can’ın fiyatı 50 TL, dernek üyelerine ise indirimli olarak 30 TL. Cici Can kitap formatında ilk kez basılıyor.

Derneğe üye olmak isteyenler 2 adet vesikalık fotoğraf ve nüfus cüzdanı fotokopisi ile fuardaki Çizgi Roman Derneği standında  üye olabiliyorlar.

İlginizi çekebilir...

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et