BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

Bedri Koraman imzalı Cici Can ilk kez 1955 yılında Milliyet gazetesinin sayfalarında boy göstermiş, 1963 yılında da Ertem Göreç'in yönettiği, Göksel Arsoy'un başrolünde oynadığı bir Yeşilçam filmine dönüşmüştü.

Görkemli Çizgiroman-ım!

Çizgi Roman Derneği’nden ilk kitap: Cici Can

Bedri Koraman imzalı Cici Can ilk kez 1955 yılında Milliyet gazetesinin sayfalarında boy göstermiş, 1963 yılında da Ertem Göreç’in yönettiği, Göksel Arsoy’un başrolünde oynadığı bir Yeşilçam filmine dönüşmüştü.

Geçtiğimiz aylarda kurulan Çizgi Roman Derneği‘nin ilk yayını Cici Can çıktı.   Bedri Koraman imzalı Cici Can ilk kez 1955 yılında Milliyet gazetesinin sayfalarında boy göstermiş, 1963 yılında da Ertem Göreç‘in yönettiği, Göksel Arsoy‘un başrolünde oynadığı bir Yeşilçam filmine dönüşmüştü. Yalnızca 300 adet basılan ve TÜYAP Kitap Fuarı’ndaki Çizgi Roman Derneği standında satışa çıkacak olan Cici Can’ın fiyatı 50 TL, dernek üyelerine ise indirimli olarak 30 TL. Cici Can kitap formatında ilk kez basılıyor.

Derneğe üye olmak isteyenler 2 adet vesikalık fotoğraf ve nüfus cüzdanı fotokopisi ile fuardaki Çizgi Roman Derneği standında  üye olabiliyorlar.

İlginizi çekebilir...

Murat Orçan

Oyuncuların özverili performansları ve aşina yüzleri olmasaydı belki de seyirci tarafından pek tercih edilmeyecek olan yapım, şu sıralar hak ettiğinden fazla ilgiye mazhar olarak...

Deneme

Cüneyt Arkın'ı kaybettik. Ege Görgün, sinema yıldızının ardından bir yazı kaleme aldı.

Basın Bülteni

Netflix Türkiye, Temmuz 2022'de yayınlayacağı filmleri, dizileri, belgeselleri ve animasyonları duyurdu.

Netflix - Film

Roman uyarlamasının başrolünde Jennifer Lawrence var.

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et