BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

Bonelli Comics'in en sevilen kahramanlarından Dampyr ülkemizde öksüz kaldı. İtalya'da 130'dan fazla sayı yayımlanmasına rağmen, Oğlak Yayınları sadece 17 süper cilt içinde, 68 adet cilt ve macera olarak çıkarıp yarım bıraktı. Türkiye'nin niteliği niceliğinden büyük çizgi roman okuyucuları bu kahramanı tekrar Türkçe'de, hem de bütün maceralarını okumak için imza kampanyası başlattı.

Görkemli Çizgiroman-ım!

Dampyr’i istiyoruz, hem de çok fena…

Bonelli Comics’in en sevilen kahramanlarından Dampyr ülkemizde öksüz kaldı. İtalya’da 130’dan fazla sayı yayımlanmasına rağmen, Oğlak Yayınları sadece 17 süper cilt içinde, 68 adet cilt ve macera olarak çıkarıp yarım bıraktı. Türkiye’nin niteliği niceliğinden büyük çizgi roman okuyucuları bu kahramanı tekrar Türkçe’de, hem de bütün maceralarını okumak için imza kampanyası başlattı.

Bonelli Comics‘in en sevilen kahramanlarından Dampyr ülkemizde öksüz kaldı. İtalya’da 130’dan fazla sayı yayımlanmasına rağmen, Oğlak Yayınları sadece 17 süper cilt içinde, 68 adet cilt ve macera olarak çıkarıp yarım bıraktı. Türkiye’nin niteliği niceliğinden büyük çizgi roman okuyucuları bu kahramanı tekrar Türkçe’de, hem de bütün maceralarını okumak için imza kampanyası başlattı.Altın Madalyon forumlarında bir tartışma olarak başlayan bu istek,  Ç.R.O.P. önderliğinde bir kampanya haline dönüştü. Çizgi Diyarı, Çizgili Forum, Çizgi Roman Dostları Facebook Grubu, ÇROP Deviantart, FrpNet.net, Kahramanlar Sinemada, Kayıp Dünya ve Kayıp Rıhtım sitelerinin güç kattığı bu kampanyayı Ters Ninja olarak biz de sonuna kadar destekliyoruz.

“Bugün DAMPYR basılsa satın alırım” anlamına gelecek imzasıyla yayınevlerine mesaj iletmek isteyen herkesi aşağıdaki linkte bekliyoruz:

http://www.altinmadalyon.com/dampyr/index.php

İlginizi çekebilir...

Vizyon

Alex Garland bize, çok da olası görünmeyen bir iç savaş filmi sunarken aslında zeminini sağlam bir temele oturtuyor.

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et