BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

Ters Ninja’da keyifle okuduğunuz “The Invasion of DVD-snatchers” kategorisi bugünden itibaren daha da hareketleniyor ve düzenli olarak ülkemizde yayınlanan DVD’lere yer vermeye başlıyor. Vizyonda kaçırdığınız ya da sahip olmak istediğiniz filmler raflarda yerini aldıktan hemen sonra kısa tanıtım yazıları ile birlikte bu sayfalarda olacak. Sloganımıza bir ek yapacak olursak:Evde de sinemasız kalmayın. Çünkü sinema hayatı her mekânda “eşsiz” kılar.

DVD

Ev Sineması: Iron Man 3, Bilinmeze Doğru Star Trek ve Oblivion

Ters Ninja’da keyifle okuduğunuz “The Invasion of DVD-snatchers” kategorisi bugünden itibaren daha da hareketleniyor ve düzenli olarak ülkemizde yayınlanan DVD’lere yer vermeye başlıyor. Vizyonda kaçırdığınız ya da sahip olmak istediğiniz filmler raflarda yerini aldıktan hemen sonra kısa tanıtım yazıları ile birlikte bu sayfalarda olacak. Sloganımıza bir ek yapacak olursak:

Evde de sinemasız kalmayın. Çünkü sinema hayatı her mekânda “eşsiz” kılar.

iron1

Ters Ninja’da keyifle okuduğunuz “The Invasion of DVD-snatchers” kategorisi bugünden itibaren daha da hareketleniyor ve düzenli olarak ülkemizde yayınlanan DVD’lere yer vermeye başlıyor. Vizyonda kaçırdığınız ya da sahip olmak istediğiniz filmler raflarda yerini aldıktan hemen sonra kısa tanıtım yazıları ile birlikte bu sayfalarda olacak. Sloganımıza bir ek yapacak olursak: Evde de sinemasız kalmayın. Çünkü sinema hayatı her mekânda “eşsiz” kılar.

serkan-cellik Serkan Çellik

IRON MAN 3

Mandarin isimli terörist Tony Stark’ı ve sevdiği her şeyi yok etmek için planını yapmıştır. Özel hayatını yoluna koymayı denerken kostümünün yaşamına etkilerini azaltmaya çalışan Demir Adam’ı zor günler beklemektedir.

Marvel evreninin sinemada en sevilen karakterlerinden Iron Man yönetmen değişikliğine gidilen üçüncü filmiyle karşımızda. Tony Stark’ın çok tehlikeli bir teröristin yanı sıra kendi yarattığı kostümle hesaplaştığı, süper kahraman filmi sevenleri kolaylıkla tatmin edebilecek büyük bir yapım bu. İlk iki bölümün toplamından daha fazla hasılat yaptığını da ekleyelim.

iron2

Ekstralar: Sahnenin Yapımı: Air Force One’a Saldırı adlı bölüm nefes kesici. Ayrıca Thor: The Dark World filminin kamera arkası görüntüleri, Türkçe dublaj, Türkçe menü ve fragmanlar mevcut.

ironposterIron Man 3

Yönetmen: Shane Black

Oyuncular: Robert Downey Jr., Guy Pearce, Gwyneth Paltrow, Rebecca Hall

2013 / ABD-Çin / 130 dk.

Şirket: Tiglon

BİLİNMEZE DOĞRU STAR TREK

Atılgan ekibi başarıyla gerçekleştirdiği bir görevin dönüşünde Khan isimli yenilmez savaşçının tek kişilik ordu misali gezegene verdiği zarar ile karşı karşıya kalır. Kaptan Kirk ve ekibinin bu gizemli adamı durdurması gerekmektedir.

star2

Bilinmeze Doğru Star Trek, televizyonun harika çocuğu olarak anılan J.J. Abrams’ın 2009 yılında genç bir kadroyla yeniden başladığı serinin ikinci filmi. Zachary Quinto’nun başarıyla canlandırdığı Spock karakteri bu bölümde serinin hayranlarının en sevdiği kötü adamlardan Khan ile savaşıyor. Film, hem eski hayranları hem de Uzay Yolu evreniyle yeni tanışacakları memnun edecek nitelikte.

star1

Ekstralar: Düşmanımın Düşmanı adlı bölüm kötü adam Khan’ı daha yakından tanımamızı sağlarken, Gemiden Gemiye bölümünde ise filmin en heyecanlı sahnelerinden birinin teknik yapım öyküsü ayrıntılarıyla anlatılıyor. Filmde Türkçe dublaj, özel seçeneklerde altyazı mevcut.

startrekposter

Bilinmeze Doğru Star Trek

(Star Trek Into Darkness)

Yönetmen: J.J. Abrams

Oyuncular: Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana, Benedict Cumberbatch

2013 / ABD / 132 dk.

Şirket: Tiglon

OBLIVION

Bildiğimiz anlamda yaşamın sona erdiği geleceğin dünyasında iki gözlemci; Jack (Tom Cruise) ve Victoria, rutin keşif gezilerinden birinde gizemli yabancı Julia ile karşılaşır. Görev sürelerinin bitimine az kala Jack, tüm yaşamını etkileyecek bu kadının sırlarını öğrenmek için her şeyi riske atar.

obli1

Yönetmen olarak ilk uzun metrajı Tron Efsanesi’ndeki (TRON: Legacy) vizyonuyla kendine hayran bırakan Joseph Kosinski bir kez daha benzer şekilde başarılı bir görsel tasarım ile dikkat çekiyor. Post-apokaliptik bir bilim kurgu aksiyon filmi olan Oblivion, heyecan dolu sahneleri ve sürpriz sonuyla yaz sezonunun en ilgi çekici filmlerinden biriydi.

obli2

Ekstralar: Sadece ikonlardan oluşan ilginç menü tasarımı, Türkçe dublaj, Türkçe altyazı ve dört farklı filmin fragmanı mevcut.

oblivionposterOblivion

Yönetmen: Joseph Kosinski

Oyuncular: Tom Cruise, Morgan Freeman, Andrea Riseborough

2013 / ABD / 124 dk.

Şirket: As Sanat (Universal)

İlginizi çekebilir...

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et