Yazarımız Tuğba Keleş‘in Gamera namlı yiğit tosbağası ne yazık ki bu canlılar alemini gerisinde bırakıp atalarının çayırlarında özgürce çimmeye  gitmiştir. Ters Ninja adına yazarımıza başsağlığı dileriz…

3 YORUMLAR

  1. Sayın Numan Serteli,

    Tembel mizacınızın günahını da şu zavallı merhum tosbağaya yüklemişsiniz ya, artık ne desem boş size… Sizi evrendeki tüm tosbağalar nezdinde sizi kınıyorum. Siz ki zaten bu açıklamanızdan kelli bugünden itibaren o tosbağaların korku dolu rüyalarına giren, anne tosbağaların uyumadan önce bebe tosbiklerine anlattıkları masallarda prenses tosbağaları kaçırmaktan tosbağa yumurtalarını rafadan usulü yemeye kadar her türlü habisliği yapabilecek bir Tepegöz, bir Erol Taş, ya da ne bileyim bir Camoka'sınız.

  2. Sevgili Landlord (Çatlayacağız resmiyetten),

    merhum tosbağama göstermiş olduğunuz bu ilgiden dolayı teşekkür ediyor, bu 'acılı' günde Numan Ağbi'nin üzerine fazla gitmemenizi reca ediyorum. Zira kendisi, daha ilk günden itibaren Gamera'dan haberdar olmuş, aldığı bu haberle sanıyorum ki 'hassas' bünyesinde ufak bir sarsıntı geçirmiştir (Abartı sanatı ders 13)

    Öte yandan ölenle ölünmüyor malum. Ben yoluma, kocasını gömen(!), ama buna rağmen pek tınmamış gözüken Mamagon namlı öteki kaplumbağamla devam ediyorum. Sağolun varolun!

CEVAPLA