BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

30 Ocak tarihinde Japonya Başkonsolosluğu'nun Gümüşsuyu'ndaki eski ofis binasında, "JAPONYA: Çizgi Karakterleri Ülkesi" adı altında yeni bir sergi başlayacak.

Haber

Japonya: Çizgi Karakterler Ülkesi Sergisi

30 Ocak tarihinde Japonya Başkonsolosluğu’nun Gümüşsuyu’ndaki eski ofis binasında, “JAPONYA: Çizgi Karakterleri Ülkesi” adı altında yeni bir sergi başlayacak.

japonya çizgi karakterleri ülkesi 1 japonya çizgi karakterleri ülkesi 2

30 Ocak tarihinde Japonya Başkonsolosluğu’nun Gümüşsuyu’ndaki eski ofis binasında, “JAPONYA: Çizgi Karakterleri Ülkesi” adı altında yeni bir sergi başlayacak.

Sergide, “Japonlar ve çizgi karakterler” teması ile, bugüne kadar Japon toplumu arasında popülerlik kazanan ünlü karakterlerin panoları,  DVD görüntüleri ve karakterlerin büyük maskotları ile karakterler dünyası her açıdan tanıtılmaya çalışılacak. 4 bölümden oluşan serginin 1. bölümünde; Her çağı temsil eden çizgi karakterlerin pano, maskot, DVD görüntüleri vb. (Ultra-man, Gundam, Evangelion vb.), 2. bölümünde; Hello Kitty’nin odası vb., 3. bölümünde;  Japonya’daki bazı belediyeleri temsil etmek amacıyla yaratılan çizgi karakterlerin panoları, maskotları, anime görüntüleri vb. (Hikonyan, Sento-kun vb.), 4. bölümünde; Japonlar ve çizgi karakterleri arasındaki ilişkiler hakkında sergi vb. sergiler bulunuyor. 20 Şubat’a kadar açık kalacak sergi haftasonu dahil her gün 11:00-18:00 saatleri arası, Taksim/Gümüşsuyu’nda İnönü caddesi numara 16’da ziyaret edilebilir.

İlginizi çekebilir...

Disney+ - Film

Werewolf By Night, şiddet eksenli bir Hollywood aksiyonu olmakla birlikte arka planında kendisinden beklenmeyen bir derinliğe sahip.

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et