BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

Cem Kor’un yayın editörlüğünü üstlendiği Ankara menşeli Passage Dergi’nin Ocak – Şubat 2013 sayısı çıktı! Bu sayısında Tersninja'nın 5. yaşını kutlayan dergide, bir de Tersninja yazarı/editörü Ercan Dalkılıç'la sinema yazarlığı ve Tersninja hakkında yapılmış bir söyleşi bulunuyor. "Çoğaltılmasında Bir Sakınca Yoktur" ibaresiyle yayımlanan ve tam tamına 64 sayfa olan Passage Dergi'ye; Ankara'da 3E, Teras, İNN, Ardıç Kafe, İmge Kitabevi, Dost Kitabevi ve Passage Pub'tan ulaşabilirsiniz.

Haber

Passage Dergi’nin Ocak – Şubat 2013 sayısı çıktı!

Cem Kor’un yayın editörlüğünü üstlendiği Ankara menşeli Passage Dergi’nin Ocak – Şubat 2013 sayısı çıktı! Bu sayısında Tersninja’nın 5. yaşını kutlayan dergide, bir de Tersninja yazarı/editörü Ercan Dalkılıç’la sinema yazarlığı ve Tersninja hakkında yapılmış bir söyleşi bulunuyor. “Çoğaltılmasında Bir Sakınca Yoktur” ibaresiyle yayımlanan ve tam tamına 64 sayfa olan Passage Dergi’ye; Ankara’da 3E, Teras, İNN, Ardıç Kafe, İmge Kitabevi, Dost Kitabevi ve Passage Pub’tan ulaşabilirsiniz.

Passage Dergi’nin Ocak – Şubat 2013 sayısı çıktı!Cem Kor’un yayın editörlüğünü üstlendiği Ankara menşeli Passage Dergi’nin Ocak – Şubat 2013 sayısı çıktı! Bu sayısında Tersninja‘nın 5. yaşını kutlayan dergide, bir de Tersninja yazarı/editörü Ercan Dalkılıç‘la sinema yazarlığı ve Tersninja hakkında yapılmış bir söyleşi bulunuyor. “Çoğaltılmasında Bir Sakınca Yoktur” ibaresiyle yayımlanan ve  tam tamına 64 sayfa olan Passage Dergi‘ye; Ankara’da 3E, Teras, İNN, Ardıç Kafe, İmge Kitabevi, Dost Kitabevi ve Passage Pub’tan ulaşabilirsiniz.

Dergide yer alan diğer konu başlıkları ise şöyle sıralanabilir:

  1. Sid Vicious, Cem Kor
  2. Gökcan Sanlıman Röportajı, Selcan Saraç
  3. Kovboy Kızlar Da Hüzünlenir, Doğuş Sarpkaya
  4. İlhan Dursel Röportajı, Ertekin Akpınar
  5. Toza Sor, Ercan Dalkılıç
  6. Andre Breton, Ender Sizgin
  7. Güven Erkin Erkal Röportajı, Ege Görgün
  8. Kalan-Giden, Elif Soyöz
  9. Mutluluk Yazgı Mıdır?, Ayşe Müjgan Şanlısavaş

 Not: Passage Dergi’nin eski sayılarına e-dergi olarak şuradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir...

Murat Orçan

Oyuncuların özverili performansları ve aşina yüzleri olmasaydı belki de seyirci tarafından pek tercih edilmeyecek olan yapım, şu sıralar hak ettiğinden fazla ilgiye mazhar olarak...

Deneme

Cüneyt Arkın'ı kaybettik. Ege Görgün, sinema yıldızının ardından bir yazı kaleme aldı.

Dizi

Ülkemiz TV’lerinde gösterilmeyen ama dünyada kendine büyük bir hayran kitlesi edinen “SUPERNATURAL” dizisi, bizleri aynı zamanda efsanelerdeki birçok yaratıkla da tanıştırdı. İşte sizlere yaratık...

Basın Bülteni

Mad Max: Fury Road'dan yedi yıl sonra George Miller'a kavuşuyoruz.

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et