BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

Bu gece saat 21.oo'den itibaren Kadıköy barlar sokağında herkes susacak, yalnızca film müzikleri konuşacak. Bu gece Kadıköy iki bloga dar gelecek ve iki sinema aşığı blog kozlarını paylaşmak üzere 35 gram'da bulaşacak. Bu buluşmada çok soundtrack çalınacak çok. Tersninja.com ve Sinematik Yeşilçam bloglarını temsilen Ege Görgün ve Utku Uluer uzun zamandır içlerinde biriktirdikleri sinema sevgisinin ve arşivlerinde sakladıkları film müziklerinin bir kısmını açığa vuracak. Unutmayın, bu düelloda iyi çalan değil, mekana gelen tüm sinema ve müzik severler kazanacak!

Haber

Soundtrack Savaşı Bu Gece 35 gram’da: Blogs Party Ters Ninja vs Sinematik Yeşilçam

Bu gece saat 21.oo’den itibaren Kadıköy barlar sokağında herkes susacak, yalnızca film müzikleri konuşacak. Bu gece Kadıköy iki bloga dar gelecek ve iki sinema aşığı blog kozlarını paylaşmak üzere 35 gram’da bulaşacak. Bu buluşmada çok soundtrack çalınacak çok. Tersninja.com ve Sinematik Yeşilçam bloglarını temsilen Ege Görgün ve Utku Uluer uzun zamandır içlerinde biriktirdikleri sinema sevgisinin ve arşivlerinde sakladıkları film müziklerinin bir kısmını açığa vuracak. Unutmayın, bu düelloda iyi çalan değil, mekana gelen tüm sinema ve müzik severler kazanacak!

35gram

Bu gece saat 21.oo’den itibaren Kadıköy barlar sokağında herkes susacak, yalnızca film müzikleri konuşacak.  Bu gece Kadıköy iki bloga dar gelecek ve iki sinema aşığı blog kozlarını paylaşmak üzere  35 gram‘da bulaşacak.  Bu buluşmada çok soundtrack çalınacak çok. Tersninja.com ve Sinematik Yeşilçam bloglarını temsilen Ege Görgün ve Utku Uluer  uzun zamandır içlerinde biriktirdikleri sinema sevgisinin ve arşivlerinde sakladıkları film müziklerinin bir kısmını açığa vuracak. Unutmayın, bu düelloda iyi çalan değil, mekana gelen tüm sinema ve müzik severler kazanacak!

İlginizi çekebilir...

Bir Film Hakkında

Alper Tolga Akkuş, aynı zamanda parçası da olduğu "Kekre" adlı belgeselin yapım sürecini anlattı. Yasaklanan Mersin Onur Haftası sırasında iki özel gösterimle izleyiciyle buluşan...

Basın Bülteni

Netflix, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Settar Tanrıöğen’in paylaştığı yeni yerli filmini tanıttı.

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et