BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

21-24 Haziran 2012 tarihleri arasında Sanat Fabrikası’nda gerçekleşecek AyIFF Ayvalık Uluslararası Film Festivali'nin medya sponsorluğunu Ters Ninja üstleniyor.

Festival

Ters Ninja’nın resmi medya sponsoru olduğu AyIFF Ayvalık Uluslararası Film Festivali’ne geri sayım başladı

21-24 Haziran 2012 tarihleri arasında Sanat Fabrikası’nda gerçekleşecek AyIFF Ayvalık Uluslararası Film Festivali’nin medya sponsorluğunu Ters Ninja üstleniyor.

21-24 Haziran 2012 tarihleri arasında Sanat Fabrikası’nda gerçekleşecek AyIFF Ayvalık Uluslararası Film Festivali‘nin medya sponsorluğunu Ters Ninja üstleniyor. Kısa filmlerin yanı sıra uzun metrajlı filmlerin de gösterileceği, filmlerin yönetmenleriyle söyleşilerin gerçekleştirileceği, dünyadan ve ülkemizden belgesellerin konuk edileceği festivalde yurt içinden ve yurt dışından sinemacılar Ayvalıklı sinemaseverlerle buluşacak.

Festivalde ayrıca İspanya Bask Kültür Bakanlığı’nın katkılarıyla Bask Kısa Filmleri gösterilecek.  Dünyanın en önemli sinema okullarından olan Polonya Lodz Sinema Akademisi’nin katkılarıyla da  özel bir gösterim düzenlenecek.  Uluslararası festivallerde büyük ilgi gören Kara Köpekler Havlarken adlı filmin gösterimi ise  yönetmenleri Mehmet Bahadır Er ve Maryna Gorbach’ın katılımıyla gerçekleştirilecek. Festivalin bir diğer konuğu Kaledeki Yalnızlık filmiyle Volga Sorgu.

İlginizi çekebilir...

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et