BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

İ.Ü. Edebiyat Fakültesi Batı Dilleri ve Edebiyatları Bölümü tarafından düzenlenen 2. Popüler Kültür Paneli 27 Aralık 2010 Pazartesi saat 10.00 -13.45 arası Beyazıt, Laleli'deki Avrasya Enstitüsü'nde gerçekleşiyor.

Haber

2. Popüler Kültür Paneli yarın yapılıyor!

İ.Ü. Edebiyat Fakültesi Batı Dilleri ve Edebiyatları Bölümü tarafından düzenlenen 2. Popüler Kültür Paneli 27 Aralık 2010 Pazartesi saat 10.00 -13.45 arası Beyazıt, Laleli’deki Avrasya Enstitüsü’nde gerçekleşiyor.


İ.Ü. Edebiyat Fakültesi Batı Dilleri ve Edebiyatları Bölümü tarafından düzenlenen 2. Popüler Kültür Paneli 27 Aralık 2010 Pazartesi saat 10.00 -13.45 arası Beyazıt, Laleli’deki Avrasya Enstitüsü’nde gerçekleşiyor. Landlord’un da katılıp Türk Sinemasında Çizgi Roman Uyarlamaları konulu ufak bir konuşma yapacağı panelin bir diğer konuğu da “çizgi roman savaşçısı” Ümit Kireççi.

Yine panelin konuklarından olan Reşat Fuat Çalışlar‘ın seçtiği konu başlığı ise Entelektüel Dünya ve Pop Müzik.

İlginizi çekebilir...

Basın Bülteni

"Gülümse" filminin ilk fragmanı burada.

Basın Bülteni

Pera Film, Onur Haftası’nı bu yıl “Bir Direniş Alanı Olarak Yoldaşlık” başlıklı programla kutluyor. Farklı coğrafyalardan dört filmi bir araya getiren programda, bir aradalıkla...

Murat Orçan

Oyuncuların özverili performansları ve aşina yüzleri olmasaydı belki de seyirci tarafından pek tercih edilmeyecek olan yapım, şu sıralar hak ettiğinden fazla ilgiye mazhar olarak...

Deneme

Cüneyt Arkın'ı kaybettik. Ege Görgün, sinema yıldızının ardından bir yazı kaleme aldı.

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et