BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

Haber

Alakarga Atölye’de yeni program açıklandı!

Geçtiğimiz yıl yaptığı atölyelerle dikkat çeken Sarnıç Atölye, artık Alakarga Atölye olarak yoluna devam edecek… Yılın yayınevi de seçilen Alakarga Yayınları’nın koordine ettiği atölyede geçen yıl Faruk Duman, Cem Kalender, Hilmi Yavuz, Onur Caymaz gibi önemli isimler yer almıştı.

Geçtiğimiz yıl yaptığı atölyelerle dikkat çeken Sarnıç Atölye, artık “Alakarga Atölye” olarak yoluna devam edecek… Yılın yayınevi de seçilen Alakarga Yayınları’nın koordine ettiği atölyede geçen yıl Faruk Duman, Cem Kalender, Hilmi Yavuz, Onur Caymaz gibi önemli isimler yer almıştı.

 

aKategorilerini arttırarak yoluna devam eden atölye edebiyatın yanına sinema ve sporu da ekleyerek 2016’ya merhaba diyor. Yeni yılda kimler yok ki! Kader‘in Bekir’i olarak tanıdığımız, Ezel dizisinde Ramiz Dayı’nın gençliğini oynayarak halkın kalbinde taht kuran Ufuk Bayraktar, oyunculuk atölyesinde genç oyuncular ve oyuncu adaylarıyla deneyimlerini paylaşacak. Spor Medyası ve Yazarlığı’nda Uğur Karakullukçu, Felsefe Atölyesi’nde Prof. Nami Başer yeni dönemde de Alakarga Atölye’de olacaklar.

Ayrıca edebiyat eleştirmeni Feridun Andaç, edebiyat seminerinde ‘modern çağın Tutunamayanlar’ına Oğuz Atay’ı anlatırken; Tersninja.com editörü-Aydınlık Gazetesi yazarı Ercan Dalkılıç film analizi atölyesinde birbirinden önemli filmleri mercek altına alacak. OT Dergisi çizeri Güven Bilge ise karikatür atölyesi ile gençlere bu alanda yol gösterecek…

İletişim:

Telefon: 0535 404 51 08 – 02164502029

Adres:  Mürver Çiçeği Sokak Fikri Erkmen Apt. No: 10/A Daire: 4 Rasimpaşa/Kadıköy

Mail: [email protected]

Twitter: @alakarga

42 3

1

İlginizi çekebilir...

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et