BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

Haber

Antalya Film Festivali Lansmanı

Bu yıl da yenilikler ve güçlü bir programla sinema şenliği yaşatmaya hazırlanan Uluslararası Antalya Film Festivali, İstanbul’da bir partiyle festival çalışmalarının bir bölümünü duyurdu. Sanat dünyasından renkli isimlerinin katıldığı gece, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Festival Başkanı Menderes Türel ile Festival Direktörü Elif Dağdeviren’in ev sahipliğinde gerçekleşti.
kopya
Uluslararası Antalya Film Festivali bu yıl 16-23 Ekim tarihleri arasında sinemaya gönül vermiş yerli ve yabancı sektör bileşenleriyle izleyicileri Antalya’da buluşturmaya hazırlanıyor. Festivalle ilgili ilk bilgiler 8 Eylül sabahı Antalya’da düzenlenen basın toplantısı ile duyuruldu.
Önceki günlerde ilk sürprizini açıklayan festival yönetimi, Gerard Depardieu’nün tam zamanlı olarak Antalya’da olacağı, filmlerinin yanı sıra etkinlikler ve söyleşilerle de halkla buluşacağı bilgisini paylaşmıştı. Basın toplantısında da Onur, Emek ve Başarı ödüllerinin takdim edileceği isimler açıklandı: Feyzi Tuna, Yılmaz Gruda, Altan Karındaş, Toron Karacoğlu ve Emel Sayın.

İlginizi çekebilir...

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et