BlueberryRobert Sheckley - Mevki Uygarlığı

İdeefixe reklamı yapmak değil, sizi ucuza süper kitaplar sahibi yapmak maksadım. Bu adreste yalnızca 2 YTL’ye zamanında Metis‘ten çıkan harika bilimkurgu romanları ve Milo Manara çizgi romanları var. Dost Körpe‘nin Günah Yiyen‘ini de es geçmeyin derim.Ve bu adreste de yine 2 YTL’ye alabileceğiniz Blueberry çizgi romanları var. Yaşı yetenler bilir Moebius olarak da bilinen Jean Giraud‘nun elinden çıkan bu Western klasiğini fi tarihte Milliyet Çocuk’ta okurduk.

Milo Manara

Bilimkurgu romanlarının arasında bir de yerli yazarın elinden çıkma bir kitap var: Müfit Özdeş imzalı Son Tiryaki. Tiryaki bugüne kadar yazılmış en iyi yerli bilimkurgu öykülerinden biri. Diğerlerini almasınız bile bu kitabı mutlaka alın.

Müfit Özdeş / Son Tiryaki


5 YORUMLAR

  1. eh, bir reklam da benden müsadenizle. ankara indeks kitabevinde metis bilimkurgu serisine ait kitaplar bir liraya. vallahi ben aldım sekiz on tane, daha okuyacağım!

  2. Yok yok, indeks kitabevi de cidden son anlarını yaşıyor ve sanırım alkım gibi o da kapanacak. oradan çok kaset almııştım, özleyeceğim…

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here