BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

Haber

Bu dergi sadece iPad’de: Amarcord

İnternet çağına gireli beri sinema bloglarına, sitelerine, online dergilere alıştık artık. Çok uzak olmayan bir gelecekte matbu yayınların tamamen ortadan kalkacağını konuşuyoruz bugünlerde. Hatta bu konuya çoktan nokta koyup hangi araçların öne çıkacağını tartışmaya başladık bile. Medya devi Rupert Murdoch’un sadece iPad’den hizmet veren The Daily gazetesini yayına sokması, sonuçları ve etkileri merakla takip edilen bir hadise. Bunun ilk örneklerinden biri ülkemizde, sinema dergiciliği alanında görülüyor. Türkiye’nin iPad üzerinden yayınlanan ilk sinema dergisi Amarcord okuyucusunu bekliyor.

Vizyon filmleri, sinema klasikleri, kitaplar ve DVD’ler ile bilindik içeriğin tümüne sahip olan Amarcord‘un asıl farklılığı iPad’in bütün olanaklarından faydalanan dinamik tasarımı ve zengin işlevselliği. Videolar, interaktif görseller ve iPad’e has uygulamalar ile okuma deneyimini olabildiğince zengin hale getirmeye çalışıyor.

Tanışma sayısıyla ve ücretsiz olarak App Store’dan indirilebilen dergi, yeni sayısında sadece iPad üzerinden değil, diğer tabletler üzerinden de okunabilecek. Ters Ninja olarak kendilerine başarılar diliyoruz.

Amarcord’dan haberdar olmak için:
amarcord-dergi.com
twitter.com/amarcorddergi
vimeo.com/amarcorddergi

Amarcord’u indirmek için:
http://itunes.apple.com/us/app/amarcord-magazine/id422007552?mt=8&ls=1

 

 

 

Amarcord Dergi from Amarcord Dergi on Vimeo.

İlginizi çekebilir...

Basın Bülteni

"Gülümse" filminin ilk fragmanı burada.

Basın Bülteni

Pera Film, Onur Haftası’nı bu yıl “Bir Direniş Alanı Olarak Yoldaşlık” başlıklı programla kutluyor. Farklı coğrafyalardan dört filmi bir araya getiren programda, bir aradalıkla...

Murat Orçan

Oyuncuların özverili performansları ve aşina yüzleri olmasaydı belki de seyirci tarafından pek tercih edilmeyecek olan yapım, şu sıralar hak ettiğinden fazla ilgiye mazhar olarak...

Deneme

Cüneyt Arkın'ı kaybettik. Ege Görgün, sinema yıldızının ardından bir yazı kaleme aldı.

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et