BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

Çöpçüler Kralı kralı kimliğimle yöneteceğim ve Tophane'de gerçekleşecek bu etkinlikte artık evlerimize sığdıramadığımız bu "eski şeyler" açık arttırma usulüyle el değiştirecek. Bu eski şeyler arasında neler olavcak derseniz: koleksiyonerler için pul, para, kartpostal vb.; popüler kültür meraklıları için kitap, plak, çizgi roman, CD vb.; sanatseverler için resim, çizim, el sanatı ürünleri vb.; arşivciler için fotoğraflar, Osmanlıca dökümanlar, mektuplar vb.; nostalji meraklıları için eski tarz eşyalar, biblolar, ev tekstil ürünleri, oyuncaklar ve daha pek çok akla gelmeyecek başka ıvır zıvır..

Ege Görgün

Çöpçüler Kralı’nın Tophane Mezatları’nın İlki Bugün Gerçekleşiyor!

Çöpçüler Kralı kralı kimliğimle yöneteceğim ve Tophane’de gerçekleşecek bu etkinlikte artık evlerimize sığdıramadığımız bu “eski şeyler” açık arttırma usulüyle el değiştirecek. Bu eski şeyler arasında neler olavcak derseniz: koleksiyonerler için pul, para, kartpostal vb.; popüler kültür meraklıları için kitap, plak, çizgi roman, CD vb.; sanatseverler için resim, çizim, el sanatı ürünleri vb.; arşivciler için fotoğraflar, Osmanlıca dökümanlar, mektuplar vb.; nostalji meraklıları için eski tarz eşyalar, biblolar, ev tekstil ürünleri, oyuncaklar ve daha pek çok akla gelmeyecek başka ıvır zıvır..

tophane-m2

Eski şeylere merakımı Yurt gazetesinin kitap eki için hazırladığım Çöpçüler Kralı köşesiyle bir nebze de olsa dışavurmuştum. Orada mecburen daha çok kitap, dergi tarzı şeylere yer vermiş olsam da benim eski şeylere merakım yalnızca matbuatla sınırlı değil. Ancak evimin sınırları için aynı şeyi söyleyemem. Topladığım “eski şeyleri” artık eve sığdıramaz hale geldim dolayısıyla. Benzer derdi olan başka bir çok tanıdığımda var üstelik. Şimdi hem kendimin hem de onların dertlerine derman olacak bir etkinliğe başlıyorum: Tophane Mezatı.

Çöpçüler Kralı kralı kimliğimle yöneteceğim ve Tophane’de gerçekleşecek bu etkinlikte artık evlerimize sığdıramadığımız bu “eski şeyler” açık arttırma usulüyle el değiştirecek. Bu eski şeyler arasında neler olavcak derseniz:   koleksiyonerler için pul, para, kartpostal vb.;  popüler kültür meraklıları için kitap, plak, çizgi roman, CD vb.; sanatseverler için resim, çizim, el sanatı ürünleri vb.; arşivciler için fotoğraflar, Osmanlıca dökümanlar, mektuplar vb.; nostalji meraklıları için eski tarz eşyalar, biblolar, ev tekstil ürünleri, oyuncaklar ve daha pek çok akla gelmeyecek başka ıvır zıvır… Neşeli bir atmosferde, dostça sohbetlerle geçeceğini umduğum mezatımızda yeni bir şey almasanız da, yeni şeyler öğreneceğinizinve keyif alacağınızın garantisini verebilirim. Sizleri bugünkü prömiyerimize ve bundn sonra her Cuma yapacağımız mezatlarımız bekliyoruz.

Tarih: 4 Nisan 2014 Cuma

Saat: 15.00

Boğazkesen Cad. –  No:43/6 – Tayfun Han – Tophane – Beyoğlu

tophane-m3

Tophane Mezatı Facebook sayfası için tıklayın.

Tophane Mezatı Prömiyer etkinlik sayfası ve katılım bildirmek için tıklayın.

İlginizi çekebilir...

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et