BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

Öne Çıkanlar

Fantom pilotundan satılık ev… Emsalsiz!

Satılık Ev Landlord

“Herkesin bir hobisi var saygı duymak lazım” diye telkinde bulunup dursam da kendime, bizim hanımın “internet üstünden kiralık ve satılık ev araştırması” şeklinde tarif edilebilecek uğraşı algı ve idrakımı kat be kat aşıp beni dumura uğratıyor. Hayır bizim hanım ne emlakçı, ne de yakın zamanda taşınmayı düşünüyoruz. Ve hayır, bildiğim kadarıyla taşınmayla ilgili onun da tek taraflı bir planı yok. Olsa 10 senedir bir şekilde hayata geçirirdi herhalde…

Anlayacağınız ev felan arıyorsanız, arayın benim hatuna size söylesin hangi semtte kaça ev bulabilirsiniz, ya da bütçenize en uygun evi nereden bulursunuz vesaire… Sahibinden.com’a, Hurriyetemlak.com’a felan girip uğraşmayın hiç. Bizim hafız ezberden hatim indirsin size tüm portföyü.

Geçen baktım, İstanbul’u bitirmiş, Amasra’daki evlere bakıyor bizim ki. (Tabi, tabi, İstanbul ile sınırlı değil olay. Repertuarı Kandıra, Kerpe’den, Fethiye, Foça’ya dek uzanıyor. ) Bir yandan da kıkır kıkır gülüyor. Anladım, yine komik bir ilana rastlamış. Bana da gösterdi ilanı sonra. Şöyle bir sersemledim. UFO görmüşten beter oldum.

İlanlarda evin farklı açılardan çekilmiş fotoğraflarını koymak adettendir. Eğer manzarası güzelse bazen even görünen manzarının da çekilip konulduğu olur. Ama bu fotoğraf… Neyse, anlatmayayım da kendiniz görün…

Fantom Pilotundan Satılık

Evet, efendim, Arkadaş evinin fotoğrafını Fantom’dan (F-16 da olabilir) çekip koymuş siteye. Bakın kırmızıyla daire içine bile almış evi.

İlginizi çekebilir...

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et