BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

Hani Milliyet'in Cadde ekinde yer alan David Lynch yazısı üstüne, bizim Numan Serteli haklı bir şekilde asabiyet yapıp olaya müdahale etmişti ya

Haber

Ferhan İstanbullu’dan yanıt var…

Hani Milliyet’in Cadde ekinde yer alan David Lynch yazısı üstüne, bizim Numan Serteli haklı bir şekilde asabiyet yapıp olaya müdahale etmişti ya

Hani Milliyet’in Cadde ekinde yer alan David Lynch yazısı üstüne, bizim Numan Serteli haklı bir şekilde asabiyet yapıp olaya müdahale etmişti ya. (O munis adam nasıl yazabilmişti o satırları, bugün bile şaşar beşeriyet. Dünya çalkalanmıştı vallahi. Kıyamet yakındır deyu, bilcümle camiler, kiliseler inanan ve inanmayanlarla dolup taşmış; ABD Başkanı Obama, Rushmore dağının derinliklerindeki sığınağına götürülmek üzere Air Force 1’e karga tulumba bindirilmişti. Heyhat, kıyamet kopmamıştı. Kamuoyuna göre gül yüzlü Numan Serteli bu kurtuluşun mucibiydi. (Bknz. Dünyayı Kurtaran Numan) O gündür bugündür, kendisi Ters Ninja yazarlığının yanı sıra binlerce müridi olan Serteloji tarikatının da Guru’luğunu üstlenmektedir.) Uzatmayalım, cevap hakkına saygımızdan dolayı, işte Ferhan İstanbullu’nun yorumlardan buraya çektiğimiz yanıtı.

Merhaba.

Ben bahsettiğiniz yazının sahibiyim. Bir açıklama yapmanın gerekli olduğunu düşünüyorum. Yazıda görsel ile ilgili bir sıkıntı olunca Cadde yaziişlerinden arkadaşlarım son dakikada derme çatma bir “David Lynch kimdir” kutusu yapıp baskıya öyle girmişler. Bahsi geçen metni ben de gazeteyi elime alınca gördüm. Hiçbir şekilde benim röportaj metnimin parçası değildir.

İlgilenenler icin: David L. filmlerinin hepsini gördüm, işlerini beğenerek izlerim. Sadece Inland Empire filminde fenalık gecirmisligim vardır, o kadar….

FERHAN İSTANBULLU

İlginizi çekebilir...

Disney+ - Film

Werewolf By Night, şiddet eksenli bir Hollywood aksiyonu olmakla birlikte arka planında kendisinden beklenmeyen bir derinliğe sahip.

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et