BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

ykü Kitabı Ödülü için;“Ayrıkotu” ile Deniz Tarsus’u, “Cinbaz” ile Ege Görgün’ü, “İsyan Öyküleri” ile Hamit Çağlar Özdağ’ı, “DG” ile Murat Başekim’i, “Arafor” ile Sadık Yemni’yi ve “Bab-ı Zaman” ile Şenol Karadeniz’i ödüle aday gösterdi.

Haber

GİO Ödülleri sahiplerini buluyor!

ykü Kitabı Ödülü için;

“Ayrıkotu” ile Deniz Tarsus’u, “Cinbaz” ile Ege Görgün’ü, “İsyan Öyküleri” ile Hamit Çağlar Özdağ’ı, “DG” ile Murat Başekim’i, “Arafor” ile Sadık Yemni’yi ve “Bab-ı Zaman” ile Şenol Karadeniz’i ödüle aday gösterdi.

gio_2014

Fantazya ve Bilimkurgu Sanatları Derneği tarafından düzenlenen 2014 GİO Ödülleri bugün gerçekleşecek bir törenle sahiplerini buluyor!

2. yılında 4 dalda ödül verilecek olan törende yine fantazya, bilimkurgu ve korku türlerinde eserler üreten sanatçılar ödülleriyle buluşacak.

Aslı Tohumcu, Erbuğ Kaya, Gülşah Elikbank, Hakan Bıçakcı ve Hamit Çağlar Özdağ’dan oluşan jüri

Öykü Yarışması kategorisinde;

“Buralarda Yeni Bir Şey Yok!” ile Ali Tarım’ı, “Hasat” ile Bora Aşık’ı, “Bekçi” ile Erçin Sadıkoğlu’nu, “Metal Fareler Kenti” ile Gökcan Şahin’i ve “Binmişim Bir Alamete” ile İlyas Engiz’i ödüle aday gösterdi.

Ertaç Altınöz, Kerem Beyit, Mahmud Asrar, Mehmet Özen, Murat Mıhçıoğlu ve Yıldıray Çınar’dan oluşan jüri

İllüstrasyon Yarışması kategorisinde;

“Muhayyelat” ile Evren İnce’yi, “Ölüm ve Dede Sona Giderken” ile Murat Gül’ü, “Uykusuzlar” ile Murat Turan’ı, “Hilal” ile Nadir Kahraman Kutluhan’ı, “Korkak ve Canavar” ile Ömer Tunç’u ödüle aday gösterdi.

Doğu Yücel, Durul Taylan, Kutlukhan Kutlu, Sevin Okyay ve Yağmur Taylan’dan oluşan jüri

Kısa Film Yarışması kategorisinde;

“Şeref Dayı ve Gölgesi” ile Buğra Dedeoğlu’nu “Baskın” ve “Anne ve Babama” ile Can Evrenol’u, “Mod” ile Deniz Tarsus’u ve “Senaryosuz” ile İlke Keleşoğlu’nu ödüle aday gösterdi.

Asuman Kafaoğlu-Büke, Bülent Somay, Murat Gülsoy ve Sevin Okyay’dan oluşan jüri

Öykü Kitabı Ödülü için;

“Ayrıkotu” ile Deniz Tarsus’u, “Cinbaz” ile Ege Görgün’ü, “İsyan Öyküleri” ile Hamit Çağlar Özdağ’ı, “DG” ile Murat Başekim’i, “Arafor” ile Sadık Yemni’yi ve “Bab-ı Zaman” ile Şenol Karadeniz’i ödüle aday gösterdi.

Tüm kategorilerdeki 2014 GİO Ödülleri, bu akşamı İtalyan Kültür Merkezi’nde yapılacak törenle sahiplerini bulacak!

İlginizi çekebilir...

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et