BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

Çöpçüler Kralı'nın sizler için sahaflarda ara vermeden devam ettirdiği gizli araştırmalar meyvelerini vermeye devam ediyor. Son ganimetlerimizden biri de Satılık Mezar oldu.

Kitap

Mirkelam’ın Babasından Cinai Roman: Satılık Mezar ( Nazım Mirkelam)

Çöpçüler Kralı’nın sizler için sahaflarda ara vermeden devam ettirdiği gizli araştırmalar meyvelerini vermeye devam ediyor. Son ganimetlerimizden biri de Satılık Mezar oldu.

mirkelam

“O nasıl bir mahluktu ki hep geceyarısından sonra geliyordu? Hep yerin altında çalışmayı tercih ediyordu? Zemine vurduğu darbelerle yalnız köşkü değil insanın hayatını temelinden titretiyordu. Bu kimdi? Neydi? Ölüler toplanmışlar aşağıda bir cehennem dansı mı yapıyorlardı.”

Çöpçüler Kralı‘nın sizler için sahaflarda ara vermeden devam ettirdiği gizli araştırmalar meyvelerini vermeye devam ediyor. Son ganimetlerimizden biri de Satılık Mezar oldu.

Kitap öncelikle 10 kuruşluk ucuz kitaplar dönemini anımsatan kapağıyla, sonradan yazarının ismiyle dikkati çekiyor. Mesleki titrinden feragat etmeyen bu yazar – internet kaynaklarına göre – pop şarkıcısı Mirkelam’ın babasından başkası değil. Kitabın arkasında eserin “korkunç bir cinayet romanı” olduğu ve yazarın bu türde 14 eseri daha bulunduğu vurgulanıyor. Kitap Nazım Mirkelam’ın sahibi olduğu Mir Yayınları’ndan çıkmış.

“Bu romanın yayınından evvelki birkaç ay içinde bu şekilde 14 eser gerçekleştirdik ve bu eserlerin meydana getirilmesinde asıl mesleğimiz olan HUKUKÇULUKtan güç aldık.”

Cinayet romancılığı hakkında Önsöz’den – N. Mirkelam

İlginizi çekebilir...

Murat Orçan

Oyuncuların özverili performansları ve aşina yüzleri olmasaydı belki de seyirci tarafından pek tercih edilmeyecek olan yapım, şu sıralar hak ettiğinden fazla ilgiye mazhar olarak...

Deneme

Cüneyt Arkın'ı kaybettik. Ege Görgün, sinema yıldızının ardından bir yazı kaleme aldı.

Basın Bülteni

Netflix Türkiye, Temmuz 2022'de yayınlayacağı filmleri, dizileri, belgeselleri ve animasyonları duyurdu.

Öykü

Gecenin kalbini hançer gibi deşti sirenlerin ışıkları. Ağaçların arasına gizlenmiş metruk evin önünde durdu polis arabaları ve ambulanslar. Polisler zaman kaybetmeden evin içine girdiler...

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et