BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

Naim Abi'nin Ters Ninja'daki Yılın En İyileri ve En Kötüleri listelerinin yolunu gözlememiz yeterlidir. O listeleri gördüğümüz de anlarız ki, koca bir yılın daha (ne kocası yahu; istavritler, ekmekler, aşklar ve insanlıklar gibi yıllar da ufaldı artık :) sonuna gelmişiz. Şimdi lafı uzatmayalım ve sizi 2012'nin yerli müzik dalındaki enleri ile başbaşa bırakalım.

Liste

Naim Dilmener’den 2012’nin En İyileri ve En Kötüleri

Naim Abi’nin Ters Ninja’daki Yılın En İyileri ve En Kötüleri listelerinin yolunu gözlememiz yeterlidir. O listeleri gördüğümüz de anlarız ki, koca bir yılın daha (ne kocası yahu; istavritler, ekmekler, aşklar ve insanlıklar gibi yıllar da ufaldı artık 🙂 sonuna gelmişiz. Şimdi lafı uzatmayalım ve sizi 2012’nin yerli müzik dalındaki enleri ile başbaşa bırakalım.

Naim DilmenerEn iyi 10

Yeni yılın kapımıza dayandığını, eskisinin devir teslim için pılını pırtısını çoktan topladığını nerden anlarız? Kimileri bunun için takvime bakar belki ama biz ninjalar için Naim Abi‘nin Ters Ninja‘daki Yılın En İyileri ve En Kötüleri listelerinin yolunu gözlememiz yeterlidir. O listeleri gördüğümüzde anlarız ki, koca bir yılın daha (ne kocası yahu; istavritler, ekmekler, aşklar ve insanlıklar gibi yıllar da ufaldı artık 🙂   sonuna gelmişiz. Şimdi lafı uzatmayalım ve sizi 2012’nin yerli müzik dalındaki enleri ile başbaşa bırakalım.

2012’nin EN İYİ YERLİ ALBÜMLERİ

alpay-aska-dair

1-Aşka Dair, Alpay
2-MMXII, Pentagram
3-Yengeç, Hediye Güven
4-Jazz İstanbul Volume 2, Jülide Özçelik
5-Kavis, Cenk Erdoğan
6-Kalbin Nerde, Sevinç Eratalay
7-Akustik 2012, Ogün Sanlısoy
8-kemenjazz, Baki Duyarlar/Derya Türkan
9-Tam Zamanında, Nükhet Duru
10-P!a, Mehmet Akbaş

2012’nin EN KÖTÜ YERLİ ALBÜMLERİ

sertab_erener

1-Ey Şuh-i Sertab, Sertab Erener
2-Organik, Mustafa Sandal
3-Karnaval, Sinan Akçıl
4-Orhan Gencebay İle Bir Ömür, Karma
5-Ray, Serdar Ortaç
6-Herkes Aynı Hayatta, Mehmet Erdem
7-Sahne Müzikleri 1-2, Tolga Çebi
8-Es, Mustafa Ceceli
9-Aşk En Büyüktür Her Zaman, İzel
10-II Tek, Şevval Sam

İlginizi çekebilir...

Özel Haber

Kültürhane’de Sinema’nın pazartesi gösterimlerinin 13 Mart tarihlisinde yerlerimizi almışız. 51 sene öncesinden bir Yeşilçam avantür filmi izleyeceğiz. Üstelik filmin başrol oyuncusu Yılmaz Şerif (Selami Yılmaz Göksal)...

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et