BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

Uğur Vardan, Cumhur Canbazoğlu ve Murat Erşahin Sinema Yazarları Derneği'ndeki Üye Takip Kurulu görevlerinden istifa ettiklerini açıkladılar. Derneğin tecrübeli üyelerinden olan bu üç ismin dernek üyesi sinema yazarlarına yaptığı açıklama şöyle:

Haber

SİYAD’da Deprem! Uğur Vardan, Cumhur Canbazoğlu ve Murat Erşahin istifa etti!

Uğur Vardan, Cumhur Canbazoğlu ve Murat Erşahin Sinema Yazarları Derneği’ndeki Üye Takip Kurulu görevlerinden istifa ettiklerini açıkladılar. Derneğin tecrübeli üyelerinden olan bu üç ismin dernek üyesi sinema yazarlarına yaptığı açıklama şöyle:


Uğur Vardan, Cumhur Canbazoğlu ve Murat Erşahin Sinema Yazarları Derneği’ndeki Üye Takip Kurulu görevlerinden istifa ettiklerini açıkladılar. Derneğin tecrübeli üyelerinden olan  bu üç ismin dernek üyesi sinema yazarlarına yaptığı açıklama şöyle:

Sevgili SİYAD üyeleri,

Üye Takip Kurulu olarak, işlevsiz hale getirildiğimizi saptamamız üzerine; istifamızı 3 Ağustos Çarşamba günü vermiş bulunmaktayız. Aradan geçen süre zarfında, ‘Üye Takip Kurulu’ndan istifamızın ‘resmen’ duyurulmaması üzerine bu bilgiyi SİYAD kamuoyuyla paylaşalım istedik.

Saygılarımızla…

Üye Takip Kurulu
Cumhur Canbazoğlu
Murat Erşahin
Uğur Vardan

 

 

İlginizi çekebilir...

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et