BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

Sözümüz söz: Gücümüz, enerjimiz, motivasyonumuz, zamanımız yettiği nispette yaptığımızı yapmaya devam edeceğiz. Ve bunu yaparken doğru bildiğimizi savunmak için lafımız sakınmamak ve menfaat derdine düşmeden aynısını yaptığına inandıklarımıza mecra olmak konusunda kararlılığımız sürecek. 2014'te de üretken, yaramaz, dikbaşlı, cesur, demokrat, hümanist bir Ters Ninja olacak olacak karşınızda.

Haber

Ters Ninja 6 Yaşında! Ünlüler Ters Ninja İçin Ne Söylediler?

Sözümüz söz: Gücümüz, enerjimiz, motivasyonumuz, zamanımız yettiği nispette yaptığımızı yapmaya devam edeceğiz. Ve bunu yaparken doğru bildiğimizi savunmak için lafımız sakınmamak ve menfaat derdine düşmeden aynısını yaptığına inandıklarımıza mecra olmak konusunda kararlılığımız sürecek. 2014’te de üretken, yaramaz, dikbaşlı, cesur, demokrat, hümanist bir Ters Ninja olacak olacak karşınızda.

tersninja
Ters Ninja 1 Ocak 2008 tarihinde başladığı yolculuğuna devam ediyor. Kiminiz en başından itibaren bu yolculukta bizim yanımızdasınız, kiminiz sonradan aramıza katıldınız. Bazılarınız sık sık bizimleydi, bazılarınız ara sıra. Elbette bir noktada bizden ayrılıp kendi yollarına gidenler, yeni yolculuklara yelken açanlar da oldu. Hepsine teşekkür ederiz. Sözümüz söz: Gücümüz, enerjimiz, motivasyonumuz, zamanımız yettiği nispette yaptığımızı yapmaya devam edeceğiz. Ve bunu yaparken düsturumuz şu olacak: doğru bildiğimizi savunmak adına lafımızı sakınmamak ve menfaat derdine düşmeden aynısını yaptığına inandıklarımıza mecra sağlamak.  2014’te de üretken, yaramaz, dikbaşlı, cesur, demokrat, hümanist bir Ters Ninja olacak olacak karşınızda.

Ünlüler Ters Ninja İçin Ne Söylediler?

tersninja_ad

 

kickass3

“Ters Ninja is my kind of superhero. Superhero of the blog universe.”

Kick-Ass

darth vader

“Do not  underestimate the power of Ters Ninja.”

Darth Vader

behzat-c19

“Okuyun la işte, saçma sapan konuşup tepemin tasını attırmayın benim!”

Behzat Ç.

Hazreti-Mevlana

“Gene gel, gene
Ne olursan ol,
İster kafir ol, ister ateşe tap, ister puta,
Ters Ninja ayrım yapmaz,
Nasılsan öyle gel.”

Mevlana

Doctor-Who

“In 900 years of time and space, I’ve never met any blog like Ters Ninja. Just like Tardis, it is bigger on the inside!”

Doktor Who

İlginizi çekebilir...

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et