BİZİ TAKİP ET...

Sitede ara...

(Gerçek olay ve kişilerden esinlenerek yazılmış bu mikro hikaye Stanislav Lem ve Philip K. Dick'e adanmıştır:)

Haber

Türk ve Hür Paranoyaklar Birliği (TÜH_POB) Gururla Duyurur!

(Gerçek olay ve kişilerden esinlenerek yazılmış bu mikro hikaye Stanislav Lem ve Philip K. Dick’e adanmıştır:)

Man reading newspaper

“Paranoyak dediğin neler olup bittiği hakkında biraz fikri olan insandır.”
William S. Burroughs

İnsanlara karşı paranoyak olun. Kimseye güvenemeyeceğiniz bu dünyada paranoyaklık bir hayatta kalma biçimidir ve terlemek kadar doğaldır. Paranoyaklığın adını kötüye çıkaranlar sizi aldatmak için sıraya girenler ya da onların öncü birlikleridir. Paranoyak olmak sizi mali zararlardan, kalp ve hayal kırıklıklarından korur. Paranoyaklar daha uzun yaşar. Şimdi pencereyi açın ve avazınız çıktığı kadar bağırın. Ben Falan Filanca – (buraya isminiz gelecek) ve ben bir paranoyağım.

Bu duyurunun amacı birliğimizin desteklediği yeni ilacın piyasa çıkmak üzere olduğu müjdesini siz halkımıza vermektir. Herkese güven duyma, verilen sözlere kanma, karşısındakine hemen inanma gibi şikayetleri gidermeye ve bünyelerindeki paranoyaklık derecesini maksimum seviyeye yükseltmeye yönelik Paranograsin’den söz ediyoruz. Kısa zamanda tüm dolandırıcıların, ikiyüzlülerin, yalancıların ve kaypakların korkulu rüyası olacağına inandığımız Paranograsin’in piyasaya çıkışıyla birlikte toplumdaki güvene bağlı mağduriyet vakalarında düşüş gözleneceğine eminiz.

Paranoyaklık potansiyeline inandığımız aziz halkımızı duyurulur.

TÜH-POB

(Gerçek olay ve kişilerden esinlenerek yazılmış bu mikro hikaye Stanislav Lem ve Philip K. Dick’e adanmıştır:)

İlginizi çekebilir...

Disney+ - Film

Werewolf By Night, şiddet eksenli bir Hollywood aksiyonu olmakla birlikte arka planında kendisinden beklenmeyen bir derinliğe sahip.

Advertisement

tersninja.com (2008-2022)

  • Bizi takip et